Manželství s cizincem. Jaký máte názor nebo zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Žiju v zahraničí (Evropa) a můj manžel je Pákistánec. Jsme spolu velmi šťastní a perfektně nám to spolu klape. V Čechách jsem měla dlouholetý vztah "s českým Pepíkem", ale můžu vám říct, že nad cizince není. Samozřejmě je to věc názoru. Co vy na to? Má někdo z vás stejný nebo opačný názor jako já? Jaké jsou vaše zkušenosti? Pište.
Odpovědět
1
7
8
Dobrý večer ,chci se optat zda nemá Te někdo zkušenosti vzít si cizinců jen jako výpomoc? Jen aby tu mohla pracovat?
Odpovědět
@nutelka75 ahoj - taky mám přítele z Pákistánu, ale teda zatím jsme tak nějak pořád na začátku - myslím s organizací... Tak kdyby jsi byla tak hodná a popřípadě se podělila o zkušenosti, byla bych Ti moc vděčná (doufám, že nevadí, že tykám).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahojte holky!! :-) Mohla by sa mi niektorá ozvať ktorá ma Pakistanca manžela alebo priateľa? Surne! :-D Rada by som popísala moj mail ( aishaali.pyaar@gmail.com) budem rada za akýkolvek kontakt :-)
Odpovědět
Ahoj, moc vsechny zdravim. Ja mam muze z Pakistanu a zijeme spolu v Dubaji. Bohuzel jsme se tu i vzali a registrace naseho snatku v Cechach je neuveritelne komplikovana. Doufali jsme, ze se nam to podari zaridit rychle, chteli bychom se totiz do Cech prestehovat, ale zatim se nedari... :-( Tak nam prosim drzte palce
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@xnikxxx u nas to bylo Jedno velke pivo prossim a miluji te...
Odpovědět
Ahoj holky, tak i ja se pridavam, pritel je Pakistanec, ziji v zahranici oba mame dobrou praci ale nas vztah pred rodinou tajim. Neznaji ho a kdyz se zminim o takove narodnosti hrozi se a maji poznamky no to snad ne apod. nevim jestli nekdo mate podobne zkusenosti? Musim ale uznat ze zivot s cizincem me mnohem vice naplnuje nez s cechem. Vztah je pestrejsi a je porad se cemu ucit (jazyk,kultura) ...
Odpovědět
@amuda Já kdysi chodila s Rumunem a na předsudky jsem narážela na obou stranách, jak v Rumunsku, tak u nás, takže si umím představit, co to je, když partner pochází z ještě "exotičtější" země. Před rodinou bych to ale netajila, pokud je váš vztah vážný, čím později se to dozví, tím to bude horší. Zvlášť pokud byste plánovali svatbu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@bednaroi to si pamatuji hned :-D
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?