Ukvapené rozhodnutí při výběru šatů

Vážené kolegyně, v současné době svádím vnitřní boj s tím, zda mám oželet zaplacenou zálohu za půjčení šatů, kterou nelze převést či si k nově koupené champaine sukni áčkového střihu dokoupit body. V případě půjčených šatů bych ještě doplácela 5.000 kč, body na míru můžu mít za 2.000 a bude moje, zároveň mám pocit, že ve vybraných šatech bych se během celého dne necítila a stejně těsně před svatbou hledala variantu na převlečení, protože nejsem úplně typ "princezna".
Odpovědět
Řídila bych se vlastním pocitem. Z toho, co píšeš, se Ti líbí víc varianta vlastního body, navíc je i levnější a hlavně budeš spokojená. Zálohu Ti nevrátí, at se rozhodneš jakkoli, nemůžeš to změnit, takže se tím nestresuj a pořiď si šaty dle Tvých představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sama si v podstatě odpovídáš :-) Peníze za zálohu tě za nějakou dobu už nebudou ani mrzet, u šatů si vždycky povzdychneš "že já jsem to tehdy neudělala, jak jsem FAKT chtěla". Některé věci prostě nejdou vzít zpět a dost dlouho to pak mrzí, o to víc, když člověk ví, že to mohl ovlivnit. A pokud už teď víš, že by ses ve vybraných šatech necítila dobře, tak není o čem přemýšlet. Já ve svých šatech vydržela do půl čtvrté ráno, i když jsem měla věci na převlečení, nechtěla jsem je sundat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka taky oželela zalohu a nakonec si jinde pujcila jiné šaty. Jsem teda hrozně zvědavá, má je pujcener přes celou republiku 😀 ja bych ve svých taky vydrzela dlouho, ale asi v deset mi byly prislapnuty šaty, urval se knoflíček na držení vlecky, a tak jsem se pak šla prevleknout do krátkých. 😀 vyber si dle pocitu je to den D - den S 💚💙
Odpovědět
Taky jsem to tak měla, oželela jsem zálohu , ale ušetřila, jelikož cena v půjčovně byla o hooodně vyšší než jsem si své šaty koupila...nyní jsou JEN moje a jsem šťastná...navíc představa, že bych se bála, že mi šaty někdo zničí a já budu ještě platit nějaké poplatky za vyčištění, byla hrozná....takhle si je budu užívat celý den (doufám), když nebude 35 stupňů...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?