Svatební šaty na převlečení, Bonprix. Máte zkušenost?

Profilova fotka
Ahoj chci se zeptat, uvažuju o koupi saténových šatů bonprix za 599 Kč, stříbřitě šedé, mají je na webu Bonprix s takovou mašlí pod pry a s vyměnitelnými ramínky, máte někdo s těmito šaty zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@ladygodiva No já nemám zkušenost s těmi které popisuješ ale koupila jsem si tam jiné takové krémově bílé na převlečení... respektive spíš na druhý den a jsou úžasné :-) Hold já jsem ta která má s Bonprixem vyjmečně dobrý zkušenosti :-)
Odpovědět
@ladygodiva přímo tyhle nemám, ale vím, které myslíš :-) řiď se tím, co píší už nakupující pod oblečením.. je to tak 50:50, někdy dorazí vcelku hezké šaty (za tu cenu nelze očekávat bůh ví jaké zázraky většinou), jindy nenositelný hadr.. Ale myslím, že tyhle mají docela dobré reference. Jinak je lepší objednávat tak o jednu / dvě velikosti menší, Bonprix má asi trošku jiné číslování či co, takže když objednáš svojí "normální" velikost, tak ti většinou přijde o hodně větší oblečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Pod to se musím podepsat... taky nechápu proč, ale já se svou běžnou 36 ale spíš 38, si objednávám 32/34 a je mi to vždycky bezvadně ;-)
Odpovědět
ahojda, tyhle co popisujes mam presne doma, co bys k nim potrebovala vedet? myslim, ze sou super, ale ta barva je o neco tmavsi nez se zda... na obrazku vypada skoro bile, ale jak pises - sou spis sedostribrny... ale sedi moc dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já do nich asi půjdu, za tu cenu:) A teď mají poštovné zdarma, tak jdu do toho a objednávám:) Uvidím, v nejhorším je vrátím zpět.
Odpovědět
Ahoj, cjtěla bych se zeptat, šaty se převlékají po večeři, nebo se nemusí vůbec s tím, že nevěsta bude pořád v těch dlouhých,?.. a jinak jsou šaty na převlečení vhodné asi kratší světlé?? Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hojchna Ono se převlékat nemusíš vůbec, já třeba nejspíš nebudu, chci si svatební šaty užít pořádně a ty takzvané popůlnočky si vezmu druhý den :-)
Odpovědět
@limda Druhý den??? Jako na snídani? :) já bych taky ráda zůstala ve svatebních, ale asi bych měla strach, že je někde natrhnu, zašpiním... člověk se dostane do nálady a je to hned :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hojchna Já je mám koupené, tak se z toho kdyžtak hroutit nebudu :-) No na druhý den, klidně na celý když na to bude počasí... asi je to hloupé, ale chci si druhý den krátkými bílými šaty říct aspoň pro sebe "Jéé včera jsem byla nevěsta." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já plánuju šaty na převlečení na večerní raut, přeci jen to bude pohodlnější a taky asi záleží, kde to budete trávit a jak a do kolika hodin. Spíš bych volila světlejší krátké nebo do barvy svatby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?