Menu Forum

Společenské oblečení pro kluka vel. 152. Poraďte

26. srp 2008  • 
fotoportrét
fotoportrét
rendy.kate
Registrovala se 2. listopadu 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
rendy.kate
Registrovala se 2. listopadu 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Česká Lípa
 Ahojte všichni, začínám být bezradná. Za měsíc a kousek se vdávám a můj syn by chtěl barvu oblečení (spol. vestičky) jako bude mít můj ženich. Poradíte mi někdo prodejny on-line na toto oblečení, nebo nějakou skvělou půjčovnu, kde bych toto našla...hlavně ne z Moravy...bydlím v Mimoni...takže někde okolo emoticon Děkuji za pomoc....
23. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rendy.kate
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
rendy.kate
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Česká Lípa
 Opravdu nikdo nemáte radu, kde sehnat toto oblečení. Už jsem navštívila půjčovny v MB a v Č.Lípě a nikde tahle velikost není. Prosím....
26. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendy01
Registrovala se 24. října 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
vendy01
Registrovala se 24. října 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 101 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 Ahoj, nevím, jestli alespoň trošku pomůžu, ale já jsem kupovala obleček pro syna na svatbu přes mimibazar. Je to Kateřina D., přezdívka -nasesaty. Má úžasné věcičky!!!!! Obleček jsem měla z USA za týden!!!!! Super, doufám že ti to pomůže!!!!!
26. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí