Jaká spodnička? Jsem malá nevěsta (160 cm)

Profilova fotka
jaka spodnička je nejlepší pod šaty ? 2,3,4,5 kruhová ? no nejlepší je tylova ale je drahááá a v letě se pařit nechci :-D mate některa zkušenost ?
Odpovědět
Ahoj, zatim ti bohuzel nepomuzu, zda 2,3,4 nebo 5 kruhova. Saty si jdu teprve zkouset, takze nemam poneti. Avsak jsem jeste mensi nez ty (155cm) a vim, ze chci radsi splyvave saty, nez s nejakou extra sirokou sukni, abych nevypadala jako koulicka -)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud máš 160 cm, tak je nejlepší se vícekruhovým spodničkám a mega širokým sukním vyhnout, abys nevypadala jak koule.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Ke každému typu šatů sedí určitá velikost spodničky. Takže si spíš polož otázku jaké chceš šaty. A není pravda, že malé nevěsty nemohou mít velké sukně. Záleží na střihu šatů , na tom jak sednou a také samozřejmě na tom zda jsi štíhlá nebo silnější.
Odpovědět
spodnička se nedává podle výšky, ale podle typu šatů nééé?
Odpovědět
Profilova fotka
Počet kruhů závisí na typu šatů. Nejdříve si vyber šaty, v salonu Ti pak doporučí spodničku přímo k nim. Na výšce zas tolik nezáleží (já mám 164 cm :-)) Měla jsem šaty splývavé a byla pod ně spodnička jen s jedním kruhem dole, aby to drželo tvar.
Odpovědět
Profilova fotka
holky šaty už mam ... mam je vyfocene v albumu s přípravama .... nechci nějakou širokou to ne ,šaty mam z 5ti vrstev jen chci dodat tvar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@noskova já to zatím vidím tak na 3-4 kruhy. Ta sukně je bohatá, ale aby vypadala nadýchaně jako na fotce, tak to asi bude chtít nějakou podporu ;-) Taky záleží, jak vypadají teď na Tobě - jak moc jsou zplihlé :-D Někdy koncem týdne (čt. nebo pá.) jsem tu viděla fotoblog s článkem, kde bylo popsáno, pod jaké šaty jakou spodnici. Teď nemám čas to hledat, ale kdyžtak můžeš popátrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca jsem byla lina je sem ty saty na me dat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mate nektera zkusenost s tylovou spodnickou ? ... nebudu se v ni pařit ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám 156 cm a vybrala jsem si šaty s bohatou tylovou sukní a 4 kruhovou spodničkou a jako koule myslím nevypadám :-D (foto v albu).
Odpovědět
Profilova fotka
@jimousek moc Ti sluší :-) @noskova no tak jestli máš stejné šaty jako jimousek, tak je to jasné - 4 kruhy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca už pozde .... mam objednanou tylovou spodničku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@noskova no, tak snad bude v červnu teplo, ale zase ne moc... ;-) Tylové vypadají lépe než kruhové, ale taky bych se bála, že v tom bude vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca me je zima ikdyz je 30 stupnu :-) mam stitnou zlazu takže otohle se neboji,spis se bojim ze me bude zima na ruce tak si jeste seženu kdyby nahodou bolerko :D
Odpovědět
Profilova fotka
@noskova Tomu říkám odvaha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breaca copak odvaha .... spis starostlivos aby me nebyla zimička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?