Restaurování šperků. Víte o šikovném šperkaři?

8. bře 201230

Nevěsty, nevíte některá o šikovném šperkaři, který by dokázal udělat z klasických pecičkových náušnic náušnice visací? Hrozně moc bych si chtěla na svatbu vzít náušnice od táty, umřel mi když jsem byla malá a tohle je vlastně skoro to jediné, co mi po něm zůstalo, takže je to pro mě hodně důležité. Bohužel, pecičky mi vůbec nesluší, takže se snažím najít řešení... 😐 Kdyby vás něco napadlo, byla bych nesmírně vděčná....

• Jakub Hájek-Beroun.nevím co vše dokáže ale mám od něj snubák a úplná kopie originálu.Hodně komunikativní a fajn člověk.Třeba jen koukni a cinkni mu.Za zeptání nic nedáš 😉

• @monicci  Děkuju 🙂 Zkusím ho.

• Myslím, že by stálo za to zkusit i klasické zlatnictví....spousta z nich se zabývá i nejrůznějšími úpravami šperků, tak by to snad neměl být problém

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    V našem zlatnickém ateliéru vyrábíme především originální precizně zpracované snubní a zásnubní prsteny.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
    Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.