Perly

Ahojte, potřebuji poradit s výběrem svatebních šperků, chtěla bych perly - jelikož mám hodně zdobené šaty, zvolila bych jemný perličkovy nahrdelnik ( právě s ním potřebuji poradit jaký vybrat, mám tři favority a nemůžu se rozhodnout viz foto), ta fotka s jednou perlou je ve žlutém zlatě( vyrobil by se v bílém) takze na materiál nehleďte, jde mi o typ šperku. 😊 Buď nahrdelnik s více perlami nebo ten s jednou, byla bych ráda abych nahrdeknik využila i na jiné akce ale není to úplně podmínka. Mě osobně se hrozně líbí ten první náhrdelník, ale nechci pak působit preplacaně. Jinak pak budu mít perlove náušnice jednoduché - Perly pecky + možná pár perliček v účesu. Posílám foto šperků a svatebnich šatů pro představu Děkuji předem za rady.
Odpovědět
Šaty jsou nádherný 👍 nejvíce se mi líbí také ten první a šla bych do něj.
Odpovědět
Profilova fotka
@erika2022 Taky se mi nejvíc líbí první, případně i ten třetí s jednou perlou. Myslím, že přeplácané to nebude v žádném případě. A šaty jsou nádherné a moc ti sluší. 🙂
Odpovědět
@snalinka děkuji 🙂
Odpovědět
@zoe_se_vdava taky děkuji 😊 myslíte že by se dal využít ten první nahrdelnik i "běžné nošení"? Šaty, halenky?
Odpovědět
Profilova fotka
@erika2022 Myslím, že ano. K nějakému slušnému oblečení. A určitě by byl super na jakékoli společenské události, do divadla atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že ten první i druhý přeplácaně působit bude popravdě, a trochu nemoderně, ten třetí je nádherný a podle mě působí nejluxusněji a nejmoderněji 🙂
Odpovědět
Mě se líbí nejvíc ten první, ale myslím si, že k těm šatům se bude víc hodit ten druhý, který působí jemněji nebo ten třetí v bílém.😊
Odpovědět
Pridavam se do tymu Treti. 🙂
Odpovědět
@rusanna děkuji za názor 🙂taky se bojím aby to už nepusobilo přeplácaně.
Odpovědět
@npr díky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Je bych upřímně nedala nebo když už tak jemný řetízek jako třeba budu mít já (je ve fotkách)... Ale me se celkove perlovy věci nelíbí 😉 ale šaty jsou krásný
Odpovědět
Nejvíc se mi líbí ten první. 🙂 Dle mého názoru to přeplácaně vypadat nebude.
Odpovědět
Článek se načítá
@zannast tak já už vůbec nevím 😆🙉
Odpovědět
Pokud se Vám líbí nejvíc ten první, jděte do něj. Mně to přeplácané nepřijde...
Odpovědět
@milkacz jee jak jste dala ten nahrdelnik na můj krk?? 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@erika2022 Dělala jsem to v Zoneru. Pro který jste se nakonec rozhodla?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?