Náhrdelník k svatebním šatům s ramínky. Ano či ne?

22. čvc 2008380
  • na krk bych nic teda nedávala,ale do náušniček bych šla do výraznějších🙂delší,podlouhlé🙂a závoj krátký,bude krásný🙂)

• no já budu asi jediná...šaty jsou krásné jednoduché, hladké...takže by si klidně mohly dopřát nějaký šperk....já vždy měla představu, že budu mít dlouhé korále...nekolikatery...jsem ujetá na korálky....ale budu mít výrazné šaty, takže zvítězí jen něco ke krku. Ale já bych šla do korálků🙂

• sarun:do korálků bych klíďo šla,ale bez závoje🙂

• Sponzor fóra
  • to je fakt, ty korale by taky sly.Klidne barevny. Ale to uz by se asi nehodila ta korunka

• Keimy: šaty jsou nádherné a s něčím na krku budou ještě krásnější, výstřih není moc hluboký, tak bych volila šperk typu obojek, ten šatům dodá tu třešničku na dortu, vidělal jsem jak z perel, tak ze štrasu.

• Ahojky, přidám i svůj názor. Závoj bych nedávala vůbec. Vlásky bych nevyšesávala ale podtočila konce a do nich tu tvoji korunku. A na krk bych dala jen jednoduchý jednořadý štrasový řetízek.

• Já bych asi taky na krk nic nedávala. Já mám zase šaty se zavazování za krk a taky uvažuji,že si na krk nic nedám.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• K ramínkům něco na krk bych klidně dala, ale ne pokud budeš mít šaty za krk - tam by to nebylo moc hezké. Závoj určitě mít můžeš! 😉

• Jééé kejmy promiň, myslela jsem na ramínka, ale na jiný...ty je máš hodně ke krku....šatky jsou nádherný, ale na krk bych také nic nedávala!!! 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    V našem zlatnickém ateliéru vyrábíme především originální precizně zpracované snubní a zásnubní prsteny.
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.