Mám vybrané šperky, ale nevím, který je lepší

17. kvě 201380

Ahoj holky, tak už jsem si vybrala šperky dva a nemůžu se rozhodnout, který by byl ten pravý 🙂 Oba jsou krásné a já jsem v pasti 🙂 Budu ráda za každý názor, děkuji 😉 Posílám i fotku šatů pro představu 🙂 PS: svatba je za 11 dní, tak ať to ještě stihnu objednat 😉 Děkuji 🙂

• Abych pravdu rekla, tak k takovymto satum zdobenym u vystrihu bych uz nahrdelnik nedavala..

• volila bych něco jemnějšího

• @tamaraad  Třeba jen tenký řetízek s drobným přívěskem?

• Sponzor fóra
  • taky bych volila asi neco jemnejsiho, ale jinak se mi vice libi ten prvni a myslim, ze vzhledem ke zdobeni vystrihu se ten prvni asi i hodi trochu vic

• @molynka  přesně tak, jen něco drohného na "rozbití plochy" dekoltu

• Dobrý den,

pokud už chcete něco na krk, volte raději přívěsek se svislou linií na tenčím řetízku - ten Vám opticky prodlouží krk. Také náušnice bych vybrala visací. Zdobený náhrdelník Vám dekolt ještě více rozšíří a krk bude vypadat ještě kratší.

Ale záleží samozřejmě na Vás! 🙂

• Dala bych řetízek s větším přívěskem ve tvaru kapky, elegantní čirý krystal , který opticky prodlouží krk a zeštíhlí siluetu, jemný šperk vám udělá spíš opačnou službu, budete vypadat mohutněji, šaty zase tak moc zdobené nejsou takže bych se výraznějšího jednoduchého šperku vůbec nebála...

• Mně se ta jednička k tomu líbí.. zdobení na šatech.. k tomu to jde.. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
    Tvoříme originální šperky. Milujeme energii proudící z právě vznikajících snubních prstenů,
    tu nedočkavost snoubenců, lásku, touhu...