Mám vybrané šperky, ale nevím, který je lepší

Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem si vybrala šperky dva a nemůžu se rozhodnout, který by byl ten pravý :-) Oba jsou krásné a já jsem v pasti :-) Budu ráda za každý názor, děkuji ;-) Posílám i fotku šatů pro představu :-) PS: svatba je za 11 dní, tak ať to ještě stihnu objednat ;-) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abych pravdu rekla, tak k takovymto satum zdobenym u vystrihu bych uz nahrdelnik nedavala..
Odpovědět
volila bych něco jemnějšího
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad Třeba jen tenký řetízek s drobným přívěskem?
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych volila asi neco jemnejsiho, ale jinak se mi vice libi ten prvni a myslim, ze vzhledem ke zdobeni vystrihu se ten prvni asi i hodi trochu vic
Odpovědět
@molynka přesně tak, jen něco drohného na "rozbití plochy" dekoltu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud už chcete něco na krk, volte raději přívěsek se svislou linií na tenčím řetízku - ten Vám opticky prodlouží krk. Také náušnice bych vybrala visací. Zdobený náhrdelník Vám dekolt ještě více rozšíří a krk bude vypadat ještě kratší. Ale záleží samozřejmě na Vás! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala bych řetízek s větším přívěskem ve tvaru kapky, elegantní čirý krystal , který opticky prodlouží krk a zeštíhlí siluetu, jemný šperk vám udělá spíš opačnou službu, budete vypadat mohutněji, šaty zase tak moc zdobené nejsou takže bych se výraznějšího jednoduchého šperku vůbec nebála...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se ta jednička k tomu líbí.. zdobení na šatech.. k tomu to jde.. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?