Které náušnice jsou hezčí?

Profilova fotka
Mám soupravu náhrdelník,korunku,náušnice - ale ty náušnice viz. první foto mi přijdou takové jednoduché, přemýšlím jestli si nekoupím jiné - co myslíte???
Odpovědět
Profilova fotka
jestli máš ten komplet co je na poslední fotce tak je to moc krásné a naušnice bych neměnila :)
Odpovědět
Profilova fotka
v jednoduchosti je krása :-) když bys vyměnila náušnice, už by k tomu nesedělo to ostatní, tudíž by to znamenalo vyměnit i korunku a náhrdelník = to by se prodražilo (btw. ten set je nádhernej, proč to měnit)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mně osobně se ty ze setu líbí stejně víc :-) měla jsem hodně podobné od přítele jako dárek k narozeninám, bohužel jedna se mi někde ztratila, resp. mi spadla z ucha někde ve městě :-( strašně mě to tehdy mrzelo, byly to moje oblíbené, nejkrásnější náušnice, co jsem měla...bohužel já na ty ztráty náušnic nějak trpím, tak poslední dobou chodím snad raději bez nich, alespoň do práce
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 dobrá tedy, nejspíš to tak nechám když myslíte :-)
Odpovědět
ale ty druhé jsou nádherné, kde si je objevila? komplet je super, aby si to pak nepřekombinovala...
Odpovědět
Mně osobně přijde už ten komplet až moc výrazný, takže ještě výraznější náušnice bych určitě nedávala
Odpovědět
Profilova fotka
Druhé jsou naprosto uuuuzasneeeee!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kloketka mají je ve více barvách, nakupuji na ebay, bydlím v německu tak je to pro mě levnější..v přepočtu stojí jen 100kč tady http://www.ebay.de/itm/Heis-Wundersch...
Odpovědět
@radulka57 krásné, moc díky, ale já bych to neuměla objednat :-(
Odpovědět
@radulka57 Jé, díky, taky žiju v Německu :-) jdu na to hned mrknout. Jinak naušnice bych neměnila, v jednoduchosti je krása, s těmi druhými by to už moc bylo do očí.
Odpovědět
Ježiš, myslela jsem BILO! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?