Jaký šperk k těmto svatebním šatům? Nebo vůbec nějaký?

15. pro 20127

Ahoj, mám dilema. Mám zamluvené tyto šaty na svatbu a nevím, zda k nim mám hledat nějaký šperk jako náušnice a řetízek nebo jen náušnice. A taky jaké.... 😞 nemám vůbec představu. Dokážete mi poradit? Díky 🙂

• @sjenna  podle mě ti už napoví ten obrázek, dala bych to uplně jako tahle modelka, delší výraznější náušnice a bez řetízku 🙂

• @sjenna  Náhrdelník ani řetízek ne. Model je přes jedno rameno. Pokud by sis vzala náhrdelník/řetízek působila by jsi přeplácaným dojmem. Jak píše radulka57 pouze náušnice.

• ještě přidávám sebe vyfocenou v šatech pro představu....

• Sponzor fóra
  • @sjenna  100% jen náušnice. 🙂 Bude to decentní a nádherné.

• Jak píší holky...

• To jsou nádherné šaty, můžu se zeptat, odkud jsou? A jaká je to značka? 🙂

• @curdibilka  ahoj 🙂 šaty mám zamluvené v olomouckém svatebním studiu L´amour a je to anglická značka Ronald Joyce 🙂 lepší svatební salon po všech stránkách v Olomouci neznám.....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.