Rožlučka v Brně

Ahojky, budeme kamarádce pořádat rozlučku se svobodou a nemáme žádné nápady.. Co jste při rozlučce dělali vy? Děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem na rozlučce kamarádky v Brně a byli jsme v kabaretu, co je na Dominikánském náměstí.
Odpovědět
Rozlučka se svobodou je hlavně pro nevěstu. Takže co má ráda, jaká je? Je víc pro adrenalin - jít třeba na motokáry, má radši prochazky, pikniky? Je to pařmenka tělem i duší? Asi to jistí nějaký klub, jestli je na ty blbosti typu striptyz, tak klidne i něco takového. Jsou nevesty, co třeba víc ocení nějaký wellnes, jestli ma ráda unikovky tak zajít na nějakou únikovku, udelat ten den třeba takový akčnější -laser game, virtualni realita,... ale říkám, vše je o tom, jaká je nevěsta a holky, se kterými půjde. Je blbost dělat srandu striptyz, když by to nevěstě přišlo trapné, je blbost chodit do klubu pokud je nevěsta abstinentka a kluby nevyhledava, je blbost chodit na unikovku pokud jsou všichni na tyhle hádanky tupí 😀😀
Odpovědět
Hlavní je co má budoucí nevěsta ráda, že jo... Já třeba byla kamarádce na únikovce🙂
Odpovědět
@evinamaluska Napadla mě úniková hra 🙂 Ted jsem na ní minulý víkend byla, tak třeba něco takového tak do 5-6 hráču v poho 🙂
Odpovědět
@katerinavolna003 To není vůbec špatný nápad 🙂 A kde jsi byla??
Odpovědět
@evinamaluska My jsme byli s partou na brainfaq jako za mě nejlepší únikovka v Brně! Prošla jsem jich celkem dost a tahle mě bavila nejvíc 🙂 a už jsem od pár kamarádek slyšela že byli na rozlučce na únikovce, takže by se tam vyplatilo zajít na takovou příležitost klidně 🙂
Odpovědět
@katerinavolna003 No vidíš, super. Tohle by mě vůbec nenapadlo 🙂 Navrhnu to kamarádkám a uvidíme, ale jelikož žádná nemá žádné nápady, tak tohle asi zkusíme 🙂 já sama na ničem takovým nikdy nebyla, tak uvidíme jak nám to půjde 🙂
Odpovědět
@evinamaluska Uvidíš, zadání se pochopí celkem rychle, je to v poho každý pochytí něco, je to dobrá týmová hra 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?