Rozlučka se svobodou 2018

Ahoj holky, letos se vdávám a můj přítel dělá 3 denní rozlučku s chlapama na chatě. Uvažovala jsem, že bychom s holkama taky někde vyrazily na víkend. Přemýšlela jsem o nějaké chatě nebo možná do Prahy (Jsme z Opavska). Taky mi kamarádka navrhla, že bychom mohly na Zrce beach do Chorvatska :D Ale tím, že nás bude asi 10 tak bych to vše nezaplatila :( Jaká byla nebo bude vaše rozlučka? Plánujete něco sami a platíte vše vy? Nebo vám to plánují kamarádky a vše zaplatí ? Možná nějaká Garden párty taky není zlá, ale jet zapařit na pláž ? Dobrýýýýý :D :) Děkuji za tipy :) Lucka
Odpovědět
Ahoj, byla jsem na několika rozlučkách a přiznám se, že zatím je vždy organizovala svědkyně a ostatní pozvané kamarádky a nevěsta nic neplatila... ;-) Já se taky letos vdávám a rozlučku mi bude kompletně organizovat svědkyně... :-) Jediné co po mně chtěla byl seznam holek, které chci pozvat.. Platit budou všechno holky ;-) Do poslední minuty nebudu vědět kam jdeme či jedeme... Vše bude pro mě velké překvapení :-) Jinak Zrce Beach znám jezdila jsem tam cca 5 let za sebou s kamarádkou na dámské jízdy :D Bylo to tam skvělé a pokud půjde o rozlučku a chceš pořádnou párty a divočinu, tak Zrče byly to pravé místo..., jen teda co vím, tak v posledních 2-3 letech je to plné lidí kolem 15-18 let a už to není co to bývalo... Přeji skvělou rozlučku 8-) Míša
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak když pro vás není daleko Zrce, tak proč nejet třeba na jižní moravu? Máme tu moc hezky :) já měla rozlučku v Zaječí. Holky mi na pokoji udělali šerpování, musela jsem složit slib vzorné manželky, pak jsme šli do bazénu a na wellness, pak na večeři a nakonec na diskotéku, kde jsem musela plnit různé úkoly. Bylo to super :) můžeš zkusit zajistit variantu ubytko, ochutnávka ve sklepě, večer diskotéka? Nebo najít něco podobného u Prahy. Myslím, že nakonec budeš ráda, že je to jen jedna noc (nebo třeba dvě), protože skoordinovat termín pro 10 lidí není jen tak. Nakonec půlka z nich nebude moct jet a bla bla bla... však víš. Držím palce, ať se ti vše vydaří!
Odpovědět
@iitaka Tak to máš úžasné :) Já byla na jedné rozlučce zatím od kamarádky a ta si to dělala sama na zahradě. obstarala jídlo, hudbu, alkohol a my jsme jí daly akorát dárky a domluvily auto na odvoz do města do baru. Tam jsme si už vše platily samy. Přítel taky objednal chatu, kterou zaplatí, bude prasátko které zaplatí a i bečku piva.
Odpovědět
@martipoky A vše si zaplatila ty sama jo ? To zní taky moc pěkně ta jižní Morava. Nad tím jsem uvažovala taky. Buď jižní Morava, Praha nebo teda to Chorvatsko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikoz budeme mit malou svatbu v uzkem rodinnem kruhu, chystame se naopak svicu pojmout jako velkou kalbu pro vsechny. Budeme ji mit spolecne v prostoru kde se poradaji zabavy, koupime par becek, sele, slivovicu... Pocitam kolem 100 lidi. Inspirovali nas kamaradi, kteri to tak udelali loni a byla to pecka :) Krome toho letos oba slavime 25, tak to asi spojime :D
Odpovědět
Teda já jsem asi puritánka, se svobodou se loučit nebudu, jelikož o ní sňatkem nepřicházím. Ale jsem typ člověka, kterého nikdy nepřitahovaly diskotéky, párty a podobný pijatyky.
Odpovědět
Profilova fotka
@budouciwife já jsem platila 50% ceny ubytka a celé pití, holky si zaplatili večeři, nachystali nám malé občerstvení na pokoji a koupili mi dárečky (šerpy, čelenka, obraz z fotek, podvazek).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Mě včera svědkyně řekla, že já jako nevěsta nebudu platit nic, že se to prostě takhle dělá... Vím, že jsme se bavily o nějském kempu, nebo pronájem chaty na víkend, což by se mi líbilo, ale vše organizuje ona, takže se nechám překvapit :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@martipoky Ahoj, nemáš prosím k dispozici ten slib vzorné manželky? :-)
Odpovědět
Já byla na několika rozlučkách, bylo náš vždy kolem 10 a vše jsme platily my, i útratu za nevěstu jsme si rozpočítaly mezi sebe, nevěsta nikdy nic neplatila, max.jedno kolo panáků když chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
@veselapetu ahojky, bohuzel to asi uz nenajdu :( zkus google ;) myslim ze se holky inspirovaly tam
Odpovědět
Ja taky nejsem zadnej diskotekovej kalici tip... Takze sem svedkyni dala seznam holek.. Nas bude teda 7 i semnou... A rekla sem ji ze to chci pres vikend a naky zazitky... Muj sen byl dycky skok z mostu takze tk sem ji rekla ze chci.... Dal sem ji tekla ze vim ze vikendova rozlucka je penezne náročná s ubytovanim a tak.. Takze at napisu memu nastavajicimu a at ji dystak prispeje. Jinakbude rizlucka prekvapeni nevim kam pojedeme ani co tam budeme presne delat. Takze holky mi na rozlucku krispejou tolik kolik si domluvi a zbytek zaplati snoubenec:-D pro me idealni reseni Za me by volila stoprocentne chorvatsko byt na tvym miste
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, my měli teď v sobotu. Máme spousty společných kamarádů, tak jsme to udělali společné a vůbec toho nelituji. Jsem z vesnice, takže u nás bývá zvykem, že kamarádi postaví slavobránu, u toho se taky něco vypije, posedí a večer se jde na štando. Přišlo spousty lidí, zpívalo se, tančilo i na stolech a domů se šlo až po svítání. Bylo to venku, objednali jsme dva sudy piva, tvrdý alkohol každý donesl a jídlo jsme donesli my. Vypilo se téměř vše a po jídle se jen zaprášilo, a že ho bylo dost :D Jsem ráda, že jsme to udělali takhle a určitě na to jen tak nezapomenem. Byla to pecka. :-D
Odpovědět
@martipoky zkoušela jsem a zatím jsem právě nic nenašla :( ale i tak díky! :)
Odpovědět
@mydl teda, docela direktivně napsané, já chci tohle, já jsem řekla, že chci tohle a starejte se a případně zaplatí snoubenec, ale řekněte si mu... nevím, jaké máte s kamarádkami vztahy, ale připadala bych si v jejich situaci dost trapně... že jsem tu od plnění pokynů, přitom to má být radost vymýšlet překvapení... a pak hlavně při shánění financí... .kdybys to nechala na nich, připraví něco, na co mají a co jsou ochotné zaplatit, takhle mají vysoký cíl, třeba omezené rozpočty a budou muset o peníze škemrat u ženicha.... no necítila bych se v tomhle modelu komfortně, ale třeba to Tvým kamarádkám takhle sedí.... :-x
Odpovědět
@mavanka právě že mame s holkama dobre vztahy tak kdyby meli problem jet semnou na rozlucku na vikend tak by mi to rekli. A skemrani u zenicha jak ti nazyvas je takove prave proto aby holky nemusely za me cely vikend platit sami a aby pro me bylo prekvapeni co vsechno se bude dit. A i prave proto ze sou to moje dobre kamaradky vim ze jeden vikend je nezrujnuje.... A ano presne takhle nam to vyhovuje a sedi.... Dekuju ze mas takovou starost o me kamaradky a myslim ze i oni to oceni az jim tvou starost dam přečíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste navštívit náš profil a najdete tam zajímavé rozlučkové balíčky pro větší i menší skupiny v Praze, Brně, Bratislavě nebo v Košicích. Ceny jsou konečné a určitě si to užijete. Na místě se naše delegátka postará o hladký průběh a Vy nemusíte nic řešit jenom se bavit: http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Já si rozlučku zařizuju sam, svědkyně pomáha :-) jdeme na bowling který zaplatím já a nějaké šampaňské, jinak jsem jim řekla, že si bude platit potom každý sám, že miliony nemám :D
Odpovědět
Ahoj, já znám taky jen verzi, kdy nevěsta neplatí nic, a pokud chce tak pozve na rundu nebo něco takového. Já jsem ji měla na Jižní Moravě, byly jsme na dni otevřených sklepů - bylo to super :) Pak ještě můžu doporučit Zakopané v Polsku, dělaly jsme tam jedné kamarádce rozlučku - hory, welness a večer do města na večeři a tak.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?