Překvapení na rozlučku

15. zář 201510

Holky, potřebuju radu. Kamarádka plánuje rozlučku se svobodou, ale rozhodla se to udělat při příležitosti jiné akce, kterou je ukončení soutěžní sezóny v hasičárně. Tzn. že už je předem známé místo, termín i všechny zvané kamarádky. Chceme ji ale nachystat aspoň nějaké překvapení a srandu. Mě napadlo, že by jsme ji připravili mapu, podle které by v okolí hledala poklad, kterým by byla truhlička s rozlučkovými proprietami(závoj, čelenky atd.) a další mapou, která by ji zavedla zpátky do hasičárny, cestou by třeba musela plnit nějaké úkoly a ostatní by zatím nachystali slavnostní tabuli s večeří(bude pečená kachnička) a nějaké dárky. Co si o tom myslíte? Nebo máte jiné nápady na překvápko? Jinak předem říkám, že kamarádka není pařící typ, takže únos na disco nehrozí a striptér taky nepřipadá v úvahu.

 • asi bych nechtěla jako budoucí nevěsta chodit a plnit ty úkoly sama, je lepší to dělat s těmi kamarádkami a postupně sbírat ty proprietky, jednou čelenku , potom malý zavojíček, podvazek, a na konec něco jako " a teď si připravená na rozlučku se svobodou" a určitě nějakou soutěž srandu pro všechny tam na místě 🙂 třebas že jí nejaky hasič udělá sranda wellnes že ji nalakuje nehty, druhej že jí učeše, další jí zazpívá 😃 jestli tam máte nejaký chlapy pro každou srandu, ale chce to někoho, kdo to bude řídit

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Svatební dekorace na zakázku.
  Maja wedding
  Praha - východ
  Zabývám se výrobou svatebních dekorací. V mém obchůdku najdete dekorace na auta, vývazky, podvazky, a spoustu dalších doplňků pro Vaši svatbu.
  Výroba a prodej svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.