Oddělená rozlučka se svobodou. Určitě nedoporučuji

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, tento pátek mě čeká svatba a musím se přiznat že po prožitém víkendu je moje nálada a to jak jsem se těšila na bodu mrazu :-( V pátek, poslední červencový den, totiž proběhla rozlučka se svobodou, kterou jsme s partnerem pořádali každý zvlášť, tedy kluci s klukama a holky s holkama. Vše probíhalo ve vší počestnosti a na výbornou, měla jsem vše co k tomu patří, včetně striptéra, skvěle jsme se všechny bavily. Jak zábava proudila večer rychle utíkal až bylo nad ránem. Až do té doby než jsme s kamarádkou, která měla svého přítele na rozlučce u mého partnera, neměl opravdu večer chybu. Jenže pak se ti dva dohodly, ať mě tam přivede, že to bude jako překvapení. V podroušeném stavu jsme doklopýtaly do klubu kde jsem začala s "výslechem". Tak cooo, jakej byl večer, já měla striptéra, měl jsi taky striptérku? A přítel že jojo. A já jestli byla hezká (hloupá otázka) a on že jojo, že neví co na to říct, že to byla prostě striptérka, ale že jo. Jednotné číslo, jedna osoba. Ona. Během rána jsem se ale dozvěděla, že nebyla jedna, ale že byly dvě. Hodně mou další reakci určitě ovlivnil alkohol, ale vím, že mě v tu chvíli popadla neskutečná žárlivost a vztek, že mi lhal. Proč neřekl rovnou, že tam byly dvě a ne jedna??? Nemohla jsem celou situaci vyřešit líp, než že jsem se sebrala, seřvala ho že je to lhář prolhanej, proč neřekl rovnou že tam byly dvě a nasupeně jsem odkráčela směr taxi a domů. Celý víkend máme tichou domácnost, on nechápe proč se zlobím, že měl jenom rozlučku se svobodou a já nechápu, proč mi neřekl rovnou, že tam měl dvě. Když mi lhal v tomhle, což on považuje za neskutečnou blbost, v čem mi bude lhát v našem společném životě??? Jsme spolu chvilku přes rok a tohle jsem fakt nečekala. Možná pracujou nervíky a všechno dohromady, nevím. A to jsem ještě nenapsala, že má tělo samou modřinu a šlinc, byly to totiž dvě dominy a prý ho sešlehaly. Některé modřiny ale vypadají opravdu hodně podivně. To už ale nemám moc sílu řešit, že bude na fotkách vypadat jak když ho biju, nervíky mě opravdu opouští :( Takže rada pro všechny, radši bez rozluček nebo dělat společné, ty nervy a hádky za to potom nestojí. Je to jen jeden příklad z mnoha, ale věřím, že se těmito podobnými akcemi spíš víc pokazí než zlepší. Když jsou chlapi totiž pohromadě, tak jsou jak utržený ze řetězu a nepřemejšlej. Všem hezký den.
Odpovědět
1
6
7
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
My jsme se na obsahu rozlučky nedomlouvali, ale vzhledem k tomu, že máme společné kamarády, tak jsem od kluků věděla, že to bude pojato v takovém duchu jako byli zvyklí trávit volný čas o víkendech, takže šli na únikovku, kterou nechali uzpůsobit přesně pro snoubence a pak šli posedět do baru a popít 🙂
Odpovědět
Proboha, co jsem si to tady precetla? 😄 Taky jsem si kdysi myslela, jak rozlucky smilstvo, kurvy, kokain a fuj, ale ono bohate staci nebyt s kokotem, kterymu bych neverila, a kterej by se choval jak utrzenej z retezu pokazde, kdyz spolu nejsme. Nekoho takovyho bych si ani omylem nebrala.
Odpovědět
Tak ta únikovka zní super ! Chystáme kamarádce rozlučku tak to navrhnu holkám, toto by bylo fakt super. Kde na únikovce jste byly ? 🙂
Odpovědět
@veruliss Nevím odkud jsi, ale tady v Brně je hodně oblíbené Brainfaq 🙂.
Odpovědět
@lindinett Z Brna ne, ale nemáme to daleko. S paní jsem už mluvila a opravdu to jde, takže to musím s holkama pořádně naplánovat aby to fakt stálo za to. Takže díky za tip ! 🙂
Odpovědět
Jestli jste tam baby ještě nebyly, tak rozhodně stojí za to zkusit kukaččí hnízdo ! Odehrává se na to psychiatrické léčebně a je to fakt úlet ! 😄
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?