Kde v Brně udělat rozlučku se svobodou?

Profilova fotka
Nemáte některá tipy na dobrá místa na rozlučku se svobodou v Brně? Rozlučku mi organizuje svědkyně a naplánovala, že bude na střeše, kde bude grilování a tak. Bohužel jí teprve teď na poslední chvíli oznámili, že bude mít jen půlku střechy a na druhé bude probíhat svatba. Za takových podmínek to samozřejmě zrušila, což chápu, ale mrzí mě to, protože to mohlo být naprosto úžasný a podle mě ideální. Nevím, kde to mělo být, mělo to být překvapení, ale protože je teď potřeba rychle najít náhradu, tak se mě zeptala, jestli nemám nějaký tip. Já upřímně moc nevím, takže by mě zajímaly vaše tipy a zkušenosti. Chtěla bych něco cenově přijatelného, hezkého a kde se dá normálně povídat a není třeba překřikovat velký hluk. Na druhou stranu něco, kde se dá časem třeba tancovat nebo je někde blízko nějaký klub, kam se dá přejít. Díky za každou radu.
Odpovědět
Někde na Kraví Hoře je taková zalezlá hospůdka, dá se tam domluvit grilování a všechno možné, sice to není na střeše, ale na zahrádce, ale je to takové osamocené a ideální, pokud nechceš něco nóbl, ale posezení s kamarádkami v prostředí, kde se případně družičky mohou i opít a trochu poválet po zemi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Sunset v IBC ma na strese zahradku i grilovani, ja to tam mam moc rada, chodime tam pravidelne na nedelni obed :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Holky prosím jak přesně se ty hospůdky jmenují?:-) Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Sunset v IBC odporúčam alebo priamo centrum napr. Caribic klub. Keby bolo treba aj pánsky striptíz tak ma pokojne kontaktujte tu, fb/insta (rovnaký nick).
Odpovědět
Profilova fotka
Na střeše je Sunset, také mohu jen doporučit, nebo na domu Pánů z Lipé na střeše je café a bar s terasou, nevím, ale jak se jmenuje, ten je úplně v centru. Ještě mě napadá Tozor caffé, to je na Husovce pod Denisovými sady (tj. není tam výhled úplně na střed města), u toho nemám přímou zkušenost.
Odpovědět
U Palečka se dá pronajmout gril i prostory za nula nula nic a je to tam stylové
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
My jsme byli na rozlučce se svobodou na únikové hře v Brně na Brainfq.cz je to super a originální zážitek, rozhodně mužu doporučit, Náramně jsme si to užili 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?