Co si berete na sebe na svoji rozlučku se svobodou?

21. bře 201420

Ahoj nevěsty, co si berete na sebe na svojí rozlučku? "Určila" jsem kamarádkám topy nebo trička v jedné barvě, a napadlo mně mít v té samé barvě šaty. Ale nakupování nepatří mezi mé hobby, tak ani nevím, kam se v Praze vydat. Představuju si šaty ke kolenům, z tužší látky, ale samozřejmě nic plesového ani jarního... Vím že na ebay je toho spoustu, ale mám velice nekonfekční postavu a vždycky si musím všechno vyzkoušet, dopředu nikdy nevím, jak na mně budou vypadat šaty, co si nesu do kabinky...

 • @lemona  tak nápad máš dobrý, když neseženeš šaty, tak si taky koupíš v barvě tričko a bude 🙂 můžeš doladit v barvě sponkou třeba nebo lakem na nehty.

  Já "dress code" na rozlučku neměla, každej přišel v tom, co uznal za vhodný aby mu bylo pohodlně a odpovídalo to typu akce.

 • @mawenzi  Já vím, když tak si koupím tričko a bude. Ten lak na nehty je dobrý nápad, normálně si nehty nelakuju, tak teď to "vytuním" 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Velkoobchod nejen se svatebním, dárkovým a party zbožím. U nás koupíte od tácku na koláče až po voničky/vývazky a kytice na auto.
  Originální svatební a bytové dekorace na míru. Jedinečné knihy hostů a fotoalba, poděkování pro rodiče svatební stromy a mnoho dalšího!