Co podniknout o rozlučce

Ahojda, chystáme kamarádce rozlučku se svobodou a jsme lehce v koncích s programem. Má nás pozvaných 13 a rozlučka proběhne v HK. Večeře a diskotéka je jasná, ale chtěli by jsme nějaký netradiční zážitek před tím, bohužel na lodicce i v limuzíně jsme byli vloni jiné kamarádce.. Složení kamarádek je dost totožné a proto by jsme chtěli něco jiného... Wellness nevěsta nechce. Budu moc rada za jakékoliv typy, případně o zkušenosti na jaké rozkucce jste byli vy. Moc děkuji
Odpovědět
Ahoj, mám za sebou 3 - každá kamarádka je jiná, tak pro inspiraci : 1) lasergame - únikovka - limuzina nas vyzvedla a odvezla do vířivky a na masáž - večeře - diskotéka 2) fesťák - účast její oblíbené kapely - na něm úkoly pro nevěstu (i letos nás čeká v srpnu, koncerty pořád jsou) + jsme napsali kapele, která jmenovitě nevěstu pozdravila 3) zarezervovany salonek - prijela pani co predstavuje eroticke pomucky (neskutecne jsme se u toho nasmaly), nevesta dostala balicek domu - jmenovalo se to nějak damskajizda na netu 🙂 - pak hry pro nevestu primo v salonku jen mezi nami - stripter - disko disko
Odpovědět
ahoj, jsem pozvaná na rozlučku ale jsem těhotná. chtějí únikovku, bowling, wellness. tak si úplně nejsem jistá, i když mně to potěšilo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já měla holky rozlučku se svobodou teď o víkendu, jsem těhotná a kamarádky koupily plavbu lodí po Vltavě v Praze s rautem, bylo to fajn. Bohužel nám rozlučka propršela, tak jsme pak musely trochu improvizovat... místo sezení na Náplavce jsme byly posedět na vyhlídce v Tančícím domě a pak ještě v cukrárně ve Světozoru... Ale klidně bych šla i do kina nebo do divadla na nějakou holčičí komedii. Na Slevomatu je taky spoustu typů.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?