100 % pánská rozlučka se svobodou. Co se vám ne/líbí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a ženušky, četl jsem některé příšerné citové následky rozluček se svobodou vašich partnerů - o striptérkách, diskoholkách a tak... Chtěl bych poradit, co za akce se vám naprosto příčí a nelíbí. A co za akci se na druhou stranu partnerovi vydařilo a vás to nijak nepopudilo... Pokud se vyjádří i nějaký ten muž, co se mu na rozlučce vydařilo, budu rád!
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda vám by nevadilo, že by Váš muž olizoval striptérce (můj pohled na striptérku a štětku se neliší to se přiznám bez mučení, a myslím, že mnoho z nich si přivydělává sexem) prsa? nebo rozkrok? Když tohle je hra, co je milování a mazlení ve vaší ložnici? Tam je to vážné? Pro mne je to co se odehrává v naší ložnici hra...co jiného by to mělo být...neřekla jsem, že se obávám, ale, že z té představy nejsem nadšená...pro mne je upřímně ta žena "špinavá" a pokud bych zjistila, že můj muž (což jak jsem řekla nevěřím, že by udělal) olizoval striptérce prsa nebo rozkrok, styděla bych se za něj, klesl by u mě, přestal by pro mě být atraktivní (sebevědomý muž nevezme "všechno) a takového jsem svého muže poznala....šlehačka by asi všechno změnila...ale jak jsem řekla, pokud by se jen díval....OK
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky svýmu manželovi řekla, že si nepřeju aby na rozlučce měl striptérku a nevidím na tom nic špatného ... ...mě ta představa byla nepříjemná i přesto, že manželovi věřím, a vím že by nic neudělal, stejně tak jako vím, že i když on věří mě, tak by se mu taky nelíbilo kdybych měla striptéra já :-) Ale když se některé z vás líbí myšlenka, že se vašemu nastávajícímu vrtí na klíně nějaká nestyda a kamarádi ho hecují k "aspoň šáhnutí tam a tam", tak proč ne .... :-)
Odpovědět
@phuskova Tady nikdo nepíše, že se ta představa líbí...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova mně to nakonec taky nedalo a zmínila jsem se mu, že je tu jedna věc, která mě trápí...že samozřejmě respektuju, že mu kamarádi koupí striptérku, ale že si nepřeji, aby došlo k tělesnému kontaktu (to poplácávání po zadku co jsem tu taky někde četla, jsem teda neřešila, pořád mluvím o té šlehačce :-D ) a bylo mi se smíchem řečeno, že můžu být klidná, že on na žádnou rozlučku nejde, že se s ničím neloučí a nemůže se dočkat až si mě vezme :-N tak jsem se malinko zastyděla....ale na druhou stranu mlčet a neříct tohle mi vadí, mi přijde jako větší hloupost... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nickynick Jo to mi manžel taky říkal, že to není přeci ždná rozlučka, že se s ničím neloučí, že naopak něco získává :-) Měl to spíš jako posezení s kamarádama v baru, ale má pár "kamarádů" co sou fakt prasata a klidně takový kurvy platěj no .. :-) Ale on je ani nezval, takže pohoda.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars no mě to z toho vyplývá, když někdo není proti, tak je přece pro ;-)
Odpovědět
Ono ale snad přece nejde o to, jestli jsme proti nebo pro, ale spíš kdo nám dává právo za někoho rozhodovat a něco někomu nařizovat ...
Odpovědět
@nickynick Kdyby olizoval co píšeš, to by mi samozřejmě vadilo.ale natolik mu věřím, že toto by neudělal. Ale jak tu někdo psal,nějaké plácnutí po zadku, nebo , že by mu striptérka chvilku sedla na klín--tak to bych brala s rezervou...Pro mě je mezi striptérkami a prostitutkami obrovský rozdíl., to co popisuješ ty, to už není práce striptérky.. Nezastávám se striptérek-sama nechápu, jak se tím někdo může živit, ale je to opravdu odlišné od prostitutek
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že nařizovat nebo rozhodovat jsou tu příliš silná slova..viděla jsem tu v diskuzi jen jeden zákaz a nařízení.......řekla bych, že jde o to, zda je partner ochotný respektovat, že druhému na tom něco vadí...přijde mi to spíše jako prosba (pokud ne ouvej) aby od toho či onoho upustil, protože ten druhý, to není schopen strávit...nikdo přece nenařizuje, ono by to stejně mělo opačný efekt :-D na druhou stranu, pokud ten partner, ale není ochotný té prosbě vyhovět, pak asi nejspíš není něco v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova Tohle téma se jmenuje "100 % pánská rozlučka se svobodou. Co se vám ne/líbí?" a ne "Jaká máte ve vztahu práva"....Takže bych řekla, že tady jde o to, jestli jsme pro, nebo proti ;-) Každému ve vztahu navíc vyhovuje něco jiného. Vždy je jeden dominantnější...pak je otázka, jestli to tak vyhovuje tomu druhému. Mému příteli vyhovuje, když řeknu jasně co chci a co nechci. Aspoň máme ve všem jasno. Já jsem také raději, když mi řekne na férovku, co se mu líbí a nelíbí. Nikdo z nás není dokonalý a je důležité, že já jeho miluji ačkoliv je občas až nesnesitelně flegmatický a on mě miluje i přesto, že jsem někdy za generála. Kdyby jsme byli všichni stejní a dokonalí, byla by to nuda.
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda jak jsem již několikrát opakovala, nějaké plácnutí jsem neřešila...ani mě to nenapadlo řešit, než jsem si tuhle diskuzi přečetla...psala to tu nějaká slečna, že to na rozlučce jejího přítele tak bylo....takže jsem vyslovila nevoli proti šlehačce :-D já přítelovi věřím, ale taky vím, co s chlapem občas udělá ego...btw....vážně tolik věříte STRIPTÉRKÁM?? jste si jistá tím kam zajdou, nebo budou chtít zajít? Jsou to striptérky, v jejich morálnost já tedy nevěřím....ale to není podstatné, je to o tom chlapovi...a pokud by o tu šlehačku jooo stál, já mu ji doma ráda dopřeji ;-)
Odpovědět
@nickynick Tak nevoli proti šlehačce bych měla samozřejmě taky..Ale já prostě v tomto partnerovi věřím,proto mi i případná přítomnost striptérky nedělá starosti..Nevěřím stoprocentně striptérkám, ale partnerovi ano...Zákazy v tomto nic neřeší..
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova To si nemyslím, přece ke všemu nemusím mít buď jasně souhlasný nebo jasně nesouhlasný postoj...což v tomhle případě myslím tak, že nemám problém se striptérkou na rozlučce, ale ani ho nebudu přemlouvat, aby ji tam měl. Pokud tam bude, OK, od všeho dalšího má chlap na krku hlavu a v případě mého partnera snad věřím, že ji používá i na myšlení...;-) Zbytek už dopředu nebudu řešit, je to na něm a i to, jak se k tomu postaví třeba pak, jako iv běžném životě...to je jako bych mu zakazovala, aby se ho dotýkaly jiné ženy... :-D
Odpovědět
@nickynick Já nevěřím striptérkám, ale tolik věřím svému chlapovi...a to je ten rozdíl, o který tu asi běží... :-)
Odpovědět
@nickynick striptérky pracují za peníze, takže aby udělali něco víc musel by to někdo zaplatit ... @janneys Máte pravdu, ale měla jsem pocit, že ta konverzace už se dostala jinam ... každopádně nikdo nechce, aby jsme všichni byli stejní a už vubec ne dokonalí ... já jsem toho názoru, že pro vztah je nejůležitější důvěra a tolerance ... co se týká striptérky, tak nejvíc důvěra v to, že partner neudělá nic, čím by nám mohl ublížit ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova vážně pochybuju, že by se nenašel někdo kdo by to zaplatil...nebo třeba rovnou neobjednal takovou, která bude svolná ke všemu....ale to mi nepřijde podstatné... důvěra v to, že partner neudělá nic, čím by nám mohl ublížit......a proč si rovnou neříct o to, aby ji tam neměl? Když to dané slečně vadí, proč by to měla tolerovat? Každý má jiné hranice...mě třeba vadí ten fyzický kontakt, někomu by vadila jen soulož, někdo by s tím nesouhlasil vůbec...proč se trápit...mě samotnou občas nenapadne, že by něco mohlo partnerovi vadit, protože zrovna mě by to nevadilo....přijde mi naprosto v pořádku si to předem vyjasnit
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars překrucuješ má slova, drahá :-) sama jsem tam napsala, že je to nepodstatné, protože je to o tom chlapovi, jen mi přišlo zvláštní, že tolik věříš, že každá striptérka je jen striptérka :-D
Odpovědět
@nickynick A proč si rovnou neříct, aby ji tam neměl? Protože třeba všechny ženské ze světa stejně nevyprovodíte? Myslím, že to je prostě boj s větrnými mlýny...kolegyně, kamarádky, apod. mu asi taky nezakážete...to je jako s imunitou u dětí, držte si doma skleníkovou kytičku a bude to nejvíc nemocné dítě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars kolegyně a kamarádky se před ním ale přeci nesvlíkají :-D A nevrtěj mu zadkem v klíně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars proč bych měla chtít vyprovodit ze světa každou ženu???? co to je za nesmysl? Přijde mi naprosto v pořádku, že v životě partnera jsou i jiné ženy...kolegyně, kamarádky, bývalky...atd. K ZÁKAZU BYCH SE NIKDY NESNÍŽILA. Takže žena, která si nepřeje, aby měl muž na rozlučce striptérku je automaticky harpie, která drží chlapa doma, zakazuje mu kamarádky, nesmí pracovat v ženském kolektivu a nedej bože, aby pozdravil sousedku?? To snad nemyslíte vážně...teď opravdu doufám, že jsem vaše slova pochopila špatně..
Odpovědět
@nickynick Klid ;-) Pořád se tu řeší, kdo je striptérka, co dělá a nedělá, jak se chová, co by neměla...pro mě je to úplně jedno, i kdyby tam nastoupila s jedinou myšlenkou užít si s ním, tak jí vážně řešit nebudu...A ano, pochopily jsme se špatně, nic o harpiích jsem nikde nepsala ;-) Jen mi přijde trochu zcestné jakoby předem odstraňovat nějaká eventuální rizika a pokušení ;-) @phuskova A i kdyby se vrtěly...to je snad na něm, aby určil hranice, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars nevím co se tu řeší, ale vy považujete za lepší neříct si, že někomu něco vadí? v případě striptérky protože stejně neodstraníte všechny ženy? Nějak tento názor nemohu pozřít...považujete to za předcházení riziku. to není o rizicích přeci...Něco mi vadí a tak to je tečka, proto jdu a řeknu to. Pokud to tak vážně cítíte, řekněte mi prosím vás o čem vztah je...Já totiž myslela, že vztah je o důvěře, vzájemné toleranci, kompromisech a komunikaci. S DŮVĚROU jdu říct přítelovi, že nechci, aby měl na rozlučce striptérku (nebo nechci aby s ní souložil, nebo nechci, aby ji olizoval, nebo nechci, aby na ni sahal), protože se pár TOLERUJE, dojde KOMUNIKACÍ ke společnému KOMPROMISU, který situaci vyřeší.....OPRAVTE MNE, POKUD JE TO JINAK, PROSÍM
Odpovědět
@nickynick já ale nic nemám proti tomu, když partnerka řekne, že by jí nebylo příjemné, kdyby měl na rozlučce striptérku ... na něm je se rozhodnout zda mu to za to stojí nebo ne a kolikrát to ženich ani neovlivní ... já psala o zákazech a nařízeních ... každý ať má a vede vztah podle svého přání ... já jen píšu svůj odlišný názor ...
Odpovědět
Profilova fotka
@fallingstars No to určitě, já sem spíš chtěla poukázat na to, že mezi štětkama a kamarádkama či kolegyněma je docela velký rozdíl :-) Naštěstí kolegyně i kamarádky našemu vztahu fanděj, takže já se fakt bát nemusím....:-)
Odpovědět
@nickynick Ale já jsem výše psala, že chápu, že když to opravdu tak strašně vadí, že to řekne. V tom vůbec problém nevidím. Jen tady vyjadřuju svůj názor na to, že pro mě to problém není. A o tom tu DISKUTUJEME ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezabokova však takhle jsem to ani nemyslela.....spíš tak, že mi přijde zbytečné se nad něčim doma klepat, když můžu jít a poprosit, aby to tak nebylo... @fallingstars A proč si rovnou neříct, aby ji tam neměl? Protože třeba všechny ženské ze světa stejně nevyprovodíte? Myslím, že to je prostě boj s větrnými mlýny...kolegyně, kamarádky, apod. mu asi taky nezakážete...to je jako s imunitou u dětí, držte si doma skleníkovou kytičku a bude to nejvíc nemocné dítě - můžete mi tedy prosím vysvětlit jak jste toto myslela, když vám přijde v pořádku si říct, když mi to vadí? :-)
Odpovědět
Taky nevím, jak lze tu striptérku zakázat..Tu obvykle zvou kamarádi, to by jste museli přesvědčit ty kamarády aby tam nebyla..jediné co lze, je říct partnerovi, že by vás mrzelo, kdyby se ke striptérce choval moc přítulně...I když já si stejně pořád myslím, že by to pro něj měla být samozřejmost chovat se k ní s jistým odstupem..pokud mu bude její přítomnost spíš velmi příjemná, je někde něco špatně a nemůže za to ta striptérka
Odpovědět
@nickynick Komunikace je určitě jedno z nejdůležitějších součástí vztahu .... mě tu jen zaskočili názory, že zakázat, nařídit a tak ... @ilonkaseda souhlasím s Vámi ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilonkaseda naprosto souhlasím, vůbec to není o té striptérce, ale měla by respektovat pokud muž řekně, ať si tančí na stole, že o tanec na rozkroku nestojí...můj kamarád to tak měl...byli jsme tam ženský i chlapi, nevěsta byla jinde zase se svou skupinou přátel.... a striptérka to nerespektovala...podlehla hecování kamarádů typu nedělej fóry a užij si to a dál to zkoušela...bylo vidět, že kamoši je to dost nepříjemné..chtělo se mi odejít, nějak jsem se na to nemohla dívat, přišlo mi to hrozně ubohé...
Odpovědět
@nickynick OK, já si prostě jen nedokážu představit, že mu řeknu "nechci, abys tam měl striptérku". Dokážu si představit - jak píše @ilonkaseda - že mu řeknu, že mi ta představa třeba není úplně příjemná, ale přesně jak píše ona - asi bych ani nechtěla mít chlapa, kterému bych to vůbec musela připomínat, co je a není příspustné, ale to už jsme zase spíš u toho, že to mám nastavené tak, že předpokládám, že on se umí správně rozhodnout bez ohledu na okolnosti...Ale tady se psalo o zákazech a na to jsem i reagovala, to mi jde prostě proti srsti. Možná jsme se jen špatně pochopily...za mě prostě striptérku neřešit, a pokud někomu vadí, tak to samozřejmě říct, ale nezakazovat...a možná to píšu nesrozumitelně... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?