100 % pánská rozlučka se svobodou. Co se vám ne/líbí?

Profilova fotka
Ahoj děvčata a ženušky, četl jsem některé příšerné citové následky rozluček se svobodou vašich partnerů - o striptérkách, diskoholkách a tak... Chtěl bych poradit, co za akce se vám naprosto příčí a nelíbí. A co za akci se na druhou stranu partnerovi vydařilo a vás to nijak nepopudilo... Pokud se vyjádří i nějaký ten muž, co se mu na rozlučce vydařilo, budu rád!
Odpovědět
Profilova fotka
Poradit? přítel jde na rozlučku v pátek. Přítelovi věříma nebojím se ho někam pustit, i kdyby mu objednali striptérku, vím že by byl z toho spíš neštastný než nadšený. Ale co mi vadí, jsou kamarádi kteří nepřemýšlejí. Kteří mi připadají úplně hloupí. Tak třeba napíši ještě po akci, jak to dopadlo. ;-)
Odpovědět
Ono tady jde hlavně o to, jak moc je budoucí žárlivá :-) Některým by vadila třeba striptérka... mě by to nevadilo, vím, že by si to "užil" :-N ale ve vší počestnosti samozřejmě.. :-D Ale třeba by mi vadilo kdyby odjel někam na celý víkend a já o něm nevěděla nic, kde je, s kým je, co tam dělá.. to bych se nakrkla.(máme doma rok a půl holčičku... možná kdyby jsme byli bez malé, tak bych to brala jinak - nevím..) Ale já mám doma trdlo :-N on si chce rozlučku udělat semnou.. :-D Že se prý chce rozloučit se svou slečnou, protože pak už budu jeho paní x-) Ale věřím,že příští víkend něco s kamarádama podnikne, ale co.. to ještě nevím.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu záleží na kamarádech a na žárlivosti partnerky. Já bych striptérku neřešila vůbec(teda pokud by byla profesionální). Manžel kamarádky měl takovou, co všude stříkala šlehačku a pak ji musel olízat. To by na mě bylo opravdu hodně. Ale tanec a pokoukání není nic hroznýho.
Odpovědět
Profilova fotka
manžel byl s kamarády na horách na chalupě, měl striptérku, ale říkal, že si to moc neužil, že myslel celou dobu na mě, já jsem věděla o jakou striptérku jde, objednávali jsme ji kamarádům na narozeniny a oni ji pak objednali manželovi..viděla jsem i fotky, příčí se mi, když se jiná ženská dotýká mého muže, ale na druhou stranu bylo i na těch fotkách vidět, že si to moc neužívá..sám říkal, že je lepší se dívat, když je na židli někdo jiný, ale takhle mu to nepřišlo moc příjemné.. já osobně striptéra neměla a nechtěla, nelíbí se mi..radši se juknu na holku, je to takové přirozenější..
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko, tak to je hezký, že by chtěl rozlučku s Tebou x-) spousta párů tady měla společné rozlučky, prostě velká akce s kamarády..nemám ráda pojmenováno rozlučka se svobodou, mně teda svoboda vůbec neskončila, jen jsme spečetili to, co jsme 4,5 roku prožívali a jedeme dál úplně stejně jako dřív..teď už tedy čekáme rodinu, tak uvidíme, jestli budou nějaké změny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alllousku, tak manžel měl právě takovou jako popisuješ dala si na bradavky šlehačku a ať slizne pak o na jemu s bradavky, ale když si ji dala dolů, tak to odmítnul..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak jak popisuju, takovou striptérku můžou objednat jen hloupí lidi, je to nechutný 8-( Ale třeba moje rozlučka byla s 5 děvčaty a klidně bych ji zopakovala, krásně jsme si pokecali a užily, ve vší počestnosti, bez chlapů, bez problémů, domu jsem taky přišlacelkem střízlivá, tak doufám že si ze mě vzal přítel příklad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
temptation: Ups, a tobě to opravdu nevadilo? Že někomu olízal bradavky? Považuji se za celkem tolerantní bytost, ale tohle by na mě bylo hooodně silný kafe... :-o Jinak u nás... každý zvlášť, on s pár nejbližšími kámoši, já s několika kamarádkami, ale poklidná akce. Neholdujeme ani většímu množství alkoholu, ani striptýzu. Jedině spolu ve dvou - víno a klidně i ten strip. :-D Jako důležité vidím jen to, aby se dva navzájem tolerovali - mně se třeba profi strip pro něj i pro mě příčí, ale když se to jiným párům líbí, proč ne. Horší když se to líbí jen jednomu a druhý je pak holt rozčarován, co to ta jeho polovička "provedla"... :-) No a nebo je varianta užít si to zcela podle svého gusta, ale v přísném utajení, jenže ne každý na to má žaludek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinka: to je hezký. Vilka: souhlas.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli by teda nebylo originální domluvit se s těmi jeho kámoši, oni mu slíbí v závěru večera striptérku - a nakráčí tam přímo jeho budoucí choť v supersexy převleku... :-D Kamarádi by se pak asi měli zdejchnout, ale to už záleží na odvaze a povaze dotyčné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm tak to je zajímavá představa, ale určitě by to pro bud. manžela bylo 100 x příjemnější než nějaká slečna se šlehačkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj snoubenec byl na rozlučce se svobodou, kterou měl jeho brácha. Podle toho co vím, proběhlo vše v poklidu bez striptérky jen s alkoholem a pár kamarády. Tak si myslím, že i jeho rozlučka bude v pohodě. Mě osobně by striptérka nevadila, ale jen pokud by se díval. Jsem celkem hodně tolerantní, ale při představě, jak sahá na cizí ženskou a ne na mě, mám rudo před očima.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzel i ja jsme meli rozkucku kazdy zvlast. Holky mi objednali striptera (byla to docela sranda, podotykam ze stryptyz neberu jako "erotiku" ale fakt jako sranda, aj jsem brecela smichy a kamosky taky) :) Manzelovi taky jeho kamaradi objednali strypterku /nebo vlastne tam byli myslim dve/ udelali divadylko, dostali zaplaceno a i se svym bodyguardem odkracely po 15minutach na dalsi akci:) Jestli mi to vadilo? ne nevadilo, vim jak se to bere,a vim jaky je muj manel, verim mu. Bylo tam asi 30 kluku a vsichni pry si je fotili a nataceli, no proste kluci :) My oba jsme si svoje rozlucky uzili a nemenila bych. Bylo to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
No fajn, díky za názory, je vidět, že svoje chlapy máte docela rády, když je chcete chránit před striptérkama ;-) a trochu toho ruda před očima ke vztahu taky patří. S kámoši budeme kalit na horách a jeden už špekuluje, jak tam dostat autem striptérku. To abych mu řekl, ať naloží hnedle 3, aby využil auto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ryckewaert: Však jsme každý nějaký, univerzální rada neexistuje. Pokud to tvým kamarádům přijde zábavné a tobě rovněž, udělejte si to po svém. Toho mého údajně ani nenapadlo slavit "zpívání" zrovna nějakou cizí ženskou, která se mu za těžké prachy párkrát naučeně zakroutí (jak jsem již naznačila, když už strip, tak soukromý... a upřímný... tedy se mnou doma :-D), takže jsme tohle vůbec nemuseli řešit, ale každému dle jeho gusta.... :-N Užij si to! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě striptérka nevadí a ať si to užije a všichni se pobaví, ale má to své hranice a samozdřejmě dívat se smí, ale nic jiného nesmí, to by bylo zle :-D a vlastně i když jen koukání by mi vadilo, ale neřekla bych nic ;-) já jsem strašně žárlivá my rozlučku teprve budeme mít, ale přítel sám ještě neví kde, protože ještě nejsou se svědkem domluvení, tak nevíme nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Rozlucku se svobodou jsme meli u nas take kazdy zvlast, muj manzel v Miami s kamarady, pry misto, kde se schazeji jedni z nejkrasnejsich, fit lidi na svete, byl to tri denni vikend, ja mela mou ve Vegas s devcaty. Vubec jsem neresila, co na svem vikendu bude delat. Byl to jeho vikend a bylo jen na nem jak se ho rozhodne stravit. At se delo co se delo, vim, ze on osobne neudelal nic, za co by se muselt stydet nebo s cim by se se mnou nepodelil. Mame mezi sebou dostatek duvery na to, abychom nejake "jen kluci" vikendy neresili - at je to rozlucka se svobodu, jeho ci jineho kamarada nebo vikend s klukama na horach, atd. Stripterku si pozvani muzi kolikrat pozvou take pro sebe, mit s sebou svobodneho mladence pred svatbou je jen duvod/omluva, proc si to dovolit. Muj manzel rika, ze na stripterky moc neni, ale take necekam, ze by mi do oci rekl, kdyby byl ;-) Co ja vim, ja si jinych atraktivnich zen vsimam vice nez on :-D Byla jsem rada, ze mel skvely vikend a ze si to uzil. Slo vice o to byt spolecne s blizkymi kamarady nekde dal od vsedniho zivota, povinnosti, delat to co kluci spolu radi delaji, chovat se nedospele bez toho aby nad tim jini (jejich partnerky vcetne me) kroutily hlavama a obracely se smichem oci v sloup... atd. Ja jsem na sve rozlucce takove stesti nemela, prvni vecer mi ukradli penezenku i s obcankou a ve Vegas vas bez ID nikde nepusti. Riskovali by ztratu licence na alkohol a to si tam nikdo na triko nevezme. Takze jsme se s devcaty sblizovaly u kavy a dortiku :-) Ne zrovna jak jsem si to predstavovala, ale i tak to bylo moc fajn. Podle me, kdyz ma clovek ve vztahu duveru, muze si odjet i na tyden mezi ty nejkrasnejsi lidi na svete a vi, ze ten clovek neudela nic, co by se tomu druhemu nelibilo. Je prirozene mit treba pokuseni, ale to se muze stat kdekoli a pak je to jen o sebeovladani a uvedomeni si toho, co a kdo je pro toho cloveka dulezite.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, manžel rozlučku nechtěl a v podstatě ani já ne. Oba jsme byli toho názoru, že se nemáme s čím loučit, když se bereme naprosto svobodně a chceme top sami. Takže jsme šli na večeři, udělali si příjemný večer a den před svatbou přijelo pár kamarádů, co jeli na svatbu z druhého konce republiky, tak jsme jen tak seděli, koukali na videa, vyprávěli si a pak šli spát. Bez alkoholu, striptérek i kdo ví čeho. Kdyby ale manžel rozlučku chtěl, nebránila bych mu. Striptérka by mi nevadilo, spíš by mi vadilo, kdyby se opil. Mám k tomu takový dost negativní postoj, on naštěstí také. O to by mi to vadilo víc. Toť asi vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tedy měli rozlučku každý sám a i dohromady. Všechny už proběhli, tak mohu posoudit. Moje rozlučka byla super, s holkama jsme si výborně popovídaly a celkově večer byl fajn. Přítel měl týden po mě. Vrátil se mi v pořádku a také si večer hezky užil. Podotýkám že bez striptéra i striptérky. Pak jsme udělali takovou společnou rozlučku, kde jsme grilovali 16 kilovou kýtu, bylo nás asi 20 a byl to úžasnej večer. Oba dva jsme pak usoudily, že rozlučka zvlášt byla dobrá, ale v žádnym případě se nemohla vyrovnat té společné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
czjana: plne souhlasim, to me ale mrzi zes mela zrovna na rozlucku takovy pech :/ duvera = zaklad vztahu! to kazdy vi a je to nejvetsi pravda!
Odpovědět
Profilova fotka
Yulia, dnes se tomu uz smeju, ale ten vikend jsem byla docela zdrcena. Aleem to totiz pro me cele naplanoval, tj. pozval me nejblizsi 4 kamaradky, zaridil hotel (a zaplatil), koupil nam listky na predstaveni Cirque du Soleil a me pak malem ani nedali vstupenky (vyzvedavaly se na miste), protoze jsem nemela foto ID. Souhlasim, astracreek, take jsem nebrala svou rozlucku ze se s necim loucim, jsem stale svobodna bytost (ne titulove). Ja to spise beru jako duvod, proc se sejit jen tak s holkama, nekam zajet, trosku si vyrazit z kopytka, neco, co bychom si treba bez nejake udalosti treba nedopraly, neco jineho od tech beznych "pareb", ktere si muzeme zorganizovat bez duvodu a kdekoli. Je to fajn vyjet si takhle nekde jenom s holkama (a kluci jen s klukama), prohloubi to vztah jedene/jednoho k druhe/druhemu, je to zpusob vybit si zenskou/muzskou energii tim, co muzi/zeny delaji radi a bez svych protejsku. Ja jsem rada, ze ja i Aleem mame konicky, s kteryma ja nechci mit nic spolecneho a on zase s mymi, je zdrave nedelat vse jen a jen spolu.
Odpovědět
Ahoj, měli jsme každý rozlučky dvě a bylo to super. Já měla samozřejmě "babinec" u vínka s povídáním, zakončený výletem na diskotéku. Ani já, ani kamarádky jsme nebyly opilé a holky se věnovaly jenom mě, takže jsem si připadala jako královna. Radkovi udělali kamarádi rozlučku jako překvapení ve stejný den...nejprve pánská jízda a potom přišly holky z jeho bývalého oddílu (byl skaut) a udělaly mu striptýz. Prý byl dost na úrovni a protože jsou všechny chytré, nesvlékly se až tak, aby způsobily problémy (kraťáskové kalhotky, podprsenka). Radek měl obrovskou radost a obdivoval i odvahu a odvážné provedení...Upřímně, osobně bych těžko hledala kamaráda, kterému bych udělala strip show.O týden později měl Radek oficiální rozlučku pro přátele. Protože je ale většina zadaná, přišli v párech, takže jsem nakonec byla pozvána i já, aby si nepřipadal jako kolo u vozu. Brala jsem ale antibiotika, takže jsem přišla jako "číšnická četa" a odešla asi v jednu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Jak to čtu, tak většina z vás je tolerantnějších, než já. Asi je to tím, že znám přítelovo kamarády...A 3 z nich rozhodně nejsou svatoušci, spíš naopak. Na ženských vidí jen a pouze rozkrok a prsa. Je mi jasné, že pokud by byla rozlučka někde v soukromí, byla by 100% jistota, že striptérka (minimálně 1, spíš víc než jedna, navíc určitě ne nějaká počestná, ale spíš s prominutím pravá prostitutka) by tam byla....Navíc podle mě je rozlučka se svobodou jen trend amerických zhovadilých filmů. Vím, že by ho hecovali a že ačkoliv odmítnutí striptérky, která by již někam dorazila by mě, jako ženě přišlo velice hezké a romantické, pro ně by to byl akt hodný zbabělce a podpantofláka...a znáte chlapy, nikdo by se nechtěl nechat ponížit, tak by to raději snesl i kdyby ho to nemělo potěšit. Proto můj nastávající má výslovně zakázán pronájem jakéhokoliv prostoru, kde by bylo soukromí, zamluvení salonků v hospodách či barech apod., má přísný zákaz striptérek a navíc, čas jen do půlnoci. Poté se sejdeme všichni a budeme pokračovat ve velké partě lidí, kde budou slečny z mé rozlučky (samozřejmě pravidla mám stejná i pro sebe, holkám jsem zakázala koupit mi striptéra či rezervovat soukromé salonky) i pánové z přítelovy rozlučky. Nejraději bych ovšem tuto ujetou tradici vypustila úplně! Když si budu chtít já jít popovídat s kamarádkama, či on na pivo s kamarády, není v tom problém....ale povinnost se opít na rozlučce se svobodou a případně provést něco, co by zničilo důvěru jen kvůli hecu od kamarádů-blbečků....to asi nemáme zapotřebí ani jeden.
Odpovědět
@janneys Tak tebe bych chtěl mít doma, aby jsi mi přikazovala co můžu a co ne...chudák chlap...důvěra ti nic neřiká, koukám.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys je to oblast od oblasti. Na moravě rozlučky nemají. Je tam něco jiného, kde se sejdou snoubenci oba se svými přáteli.Teda myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
@janneys prosím...??? "má výslovně zakázán"...??? co to je za vztah...? tak teď nevím, jestli je mi víc líto tvého nastávajícího nebo tebe...:-(
Odpovědět
@chris_n Ano, my jsme měli svícu a veliká spokojenost :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba nechápu smysl svatebních rozluček.....Copak svatbou přijdu o svobodu? Jooo, kdybych nastupovala výkon trestu, tak bych smysl chápala.. :-D Tam bych opravdu o svobodu přišla. Chlap by si chtěl ještě naposledy užít ... Navíc chápu @janneys že se jí představa nahé striptérky ,snoubence a hecujících kamarádů nelíbí, mě by se to taky nelíbilo (a pochybuju, že jakýkoliv chlap je nadšený z představy, že se mu kolem snoubenky plazí nějaký namakaný striptér :-D). @duschan Opravdu nějaká striptérka (která se svlékne za prachy před každým ubožákem) stojí za tu možnost, že svoji nevěstu zklamete, nebo v opilosti provedete nějakou nerozvážnost...? No, každý svého štěstí strůjce... :-) P.S: Předpokládám, že Valentýna, ten trapný americký svátek, neslavíte? Ale zvát si na rozlučku se svobodou striptérku, ten americký zvyk, je v pořádku...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj nastávající pojede nejspíš s kamarády někam do sklípku. Budou tam asi celý víkend, což mi nevadí, ale abych byla upřímná, tak si nepřeji aby měl striptérku...Pokud by ji i tak objednali, tak by mě to asi hodně mrzelo, ale přežila bych to. Partnerovi věřím, jen by mi vadila ta představa, kdyby mu tancovala na klíně. To ať jdou raději do strip clubu a jen se dívají - teda aspoň ten můj :-)
Odpovědět
mne sa žiadne rozlúčky so slobodou nepáčia. nevzala by som si muža, ktorý by túžil vidieť striptérku. ten môj nemá ani priateľov, ktorí by mu u objednali. keby sa stalo, tak by jej dal asi deku, nech sa zakryje. toto je čistý konzum a je pre mňa úplne neprípustné, aby som sa ja alebo môj muž pozerala na totálne poníženie ženy, ktorá prezentuje len nahotu, aby mala zaplatené. útočí to na primárne pudy muža. kto chce, nech sa podvolí. keď sa to niekomu páči, nech si ide. myslím, že je to každého osobná vec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?