Žluté zuby

ahoj, máme 3 týdny do svatby, byla jsem na poslední zkoušce šatů a jak jsem byla nadšená, usmála jsem se na sebe do zrcadla a hrozně jsem se zděsila jak mám žluté zuby! ty bílé šaty to jen zvýrazňují, co teď? chemicky si je nechci nechat bělit, přijde mi to strašně drastické, je to přece jen jedno odpoledne.... mamina mi radí jíst hodně jablek, vynechat čaje, kávu, víno. a čistit zuby kypřícím práškem.. pozn.: Nekouřim ;-) máte někdo něco opravdu účinného?? díky za každou radu.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus si koupit depural pastu
Odpovědět
Zkus se poradit se svoji zubarkou? Daji se koupit ruzne pasty, ktere si na noc naneses na zuby a ma to belici efekt.. pripadne se pro dobry pocit objednat na dentalni hygienu? Jinak, pokud nekouris a zuby mas jinak zdrave, tak ti radim se na to vykaslat :).. ja mam taky zluty zuby, protoze miluju kavu (taky nekourim a zuby si samozrejme 2x denne cistim, jim zdrave.. ).. a na nekterych svatebnich fotkach mam sice trosku zlute zuby oproti satum, ale tvarim se tam tak stastne, ze si myslim, ze je to uplne jedno ;) Nikdo nevypadame jako modelka.. ale o tom to neni :)
Odpovědět
No, ale bílé zuby si nezařizuješ jen na jeden den? Já si je bělila, dostala jsem od zubaře nosiče a gely a za 14 dní jsem měla zuby téměř dokonalé. Zubům to neškodí, jen je to nepříjemné a už máš těsně před svatbou, asi bys je měla stále citlivé. Jinak čištění jedlou sodou nebo kypřícím práškem není moc zdravé, ale jednou za čas nevadí. Ale zuby to nevybělí, jen to lépe odstraní ten nažloutlý plak, pokud ho máš.
Odpovědět
A co take zkusit dentalni hygienu s pisllovani, odstranenim plaku a pigmentovych skvrn? ja ja o pujdu tesne pred svatbou, jinak drtim belici pastu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já používám na bělení zubů White pearl, seženeš to v drogerii a je to opravdu účinné, nijak drastické mi to nepřijde, už to používám skoro 5 let a zuby mám krásné a zdravé :-). Stačí vždycky jednou za čas nasadit nástavce a stačí, není to natrvalo. Ale za 14 dní od používání určitě poznáš rozdíl.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasim s roozenka, zajdi na dentalni hygienu. Normalne zuby vycisti, mnohem dukladneji nez zubar a nemas je pak nijak citlive atd..
Odpovědět
Pokud máte k reření zubů už jen 3.týdny tak určitě toto, mě vybělilo zuby zázračne ! Je to dražší záležistost, ale za svatební den to stojí a je skutečně účinná! http://www.nazuby.cz/Swissdent-Extrem...
Odpovědět
Take doporucuji dentalni hygienu. Je to i celkem prijemna zalezitost:) a zuby jsou po ni krasne bile.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych takhle kratce pred svatbou uz zubare vynechala, na to neni cas a stoji to dost penez. Ja jsem koupila Swissdent Extrem asi taky tak 3 tydny pred svatbou, stoji cca 500.-, cistila jsem si s ni zuby kazdy den spolecne s elektrickym kartackem. Vynechala jsem k tomu cernou kavu, cervene vino atd., jak radi maminka, tim urcite nic nezkazis.;) A na svatbe jsem mela zuby opravdu mnohem belejsi...nebylo to zadna zare, ale rozhodne to pomohlo a splnilo svuj ucel "hura akce" za normalni penize.;) Jedina nevyhoda teto pasty je, ze pokud mas citlivejsi zuby, budou te trochu bolet a trnout, kdyz budes pit horke a studene. Kdyz to bylo hodne neprijemny, vynechala jsem jedno az dve cisteni a sahla po klasicke paste a dalo se to pak vydrzet.;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jsem dentální hygienistka! , prosím nečisti si zuby kypřícím práškem! nebo něčím takovym, ničí to sklovinu odřeš sijí, je to horší než si nechat profesionálně vybělit zuby bělícím gelem ,který je určený na zesvětlení skloviny.Pokud nechceš investovat peníze do zubů tak je nech tak jak jsou, nic ti nepomůže,Sklovina má nějakou barvu a ta zůstane i po pastách na bělení,pokud jsou zuby zpigmentované od kávy ,čaje ,kouření, lze je vyčistit pískováním neboli metodou Air Flow .Pokud jsou zuby žluté a bez pigmentů(hnědá barva) pískování nijak nepomůže jen bělení.V dnešní době je bělení schvalováno a chráněno certifikátem ,takže je to zcela bezpečný způsob. Snad jsem pomohla.
Odpovědět
Ahoj, radim zajit si par dni pred svatbou k dentalni hygienistce - ta ti urcite poradi a najde pro tebe individ. reseni.
Odpovědět
sifina má pravdu, nějaký white pearl je taky k ničemu, ničí to zuby, hned to nepoznáš, ale moje jsou nyní citlivější. Nejlepší je si zajít na dent.hygienu. Kupovala jsem si i zubní pastu bělící z lékarný cca za 400,- a taky mi nepomohla.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 letech
Prosím, podařilo se vám někomu si doma viditelně vybělit zuby?
Odpovědět
Profilova fotka
Když mas nějakou barvu zubu, tak ji nikdy nezměnís.. Zajdi si na dentální hygienu a na pískování a víc bělejší nemůžou byt, leda že si nechat odrovnat sklovinu, pak good luck...
Odpovědět
Ja sice vim, ze nevyzadany rady suck, ale i tak mi to neda - pred jakymkoliv (natoz nejakym samo domo) belenim zubu bych se napred poradila se zubarem. Ne vsechno je vhodny na vsechny zuby. Ja mam treba silne nedoporuceny i jakykoliv belici pasty, piskovani mam zakazany uplne, protoze mam tenkou sklovinu, a mohla bych si ji jeste vic znicit.
Odpovědět
Pískování a podobným způsobům, co hodně zasahují do skloviny bych se právě taky raději vyhnula. Já právě mívala zuby tak normálně bílé, ale poslední rok si všímám, že mi tak jakoby zašly, možná za tu může černý čaj, který jsem pila každé ráno. To jsem zkusila omezit, ale už mi ty zuby takhle zůstaly.
Odpovědět
Profilova fotka
@danikkk Taky hodně piju černý čaj a pomáhá mi návštěva dentální hygieny, mám pak zuby bělejší (i bez pískování). Černý čaj sice nechává na zubech výrazný pigment, ale jde docela dobře dolů - na rozdíl třeba od nikotinového zažloutnutí.
Odpovědět
Dobrý den, jsem dentální hygienistka.Vše co je volně prodejné si myslím, že nefunguje...ze zkušeností. Co Vám mohu doporučit je domácí bělení zubů Opalescence, které moji pacienti používají a jsou moc spokojeni, výsledky jsou vidět velmi rychle. Kdybyste měli zájem ,můžete mě kontaktovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@vecislik Jenže tam je peroxid ne? Mám po něm strašně citlivé zuby a na vybělení stačí i ty bez peroxidu, co mají třeba na krásný úsměv.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?