,,ošklivá nevěsta,,

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, jsem v tom sama, nebo i tady se najdou takové nevěsty, které občas přepadává šílený pocit, že nebudou krásné nevěsty? Na svatbu se moc těším, ale občas mám pocit, že nebudu krásná nevěsta jako všechny okolo. Podle všech mám vybrané krásné šaty, ale mě přepadává pocit, že v nich nezazářím. Nemám krásný americký úsměv jako všichni okolo :-( A ještě k tomu mám nějaké ty kila navíc. A to sem si myslela, že předsvatební stres se mě netýká :-D Děkuju všem za Vaše reakce.
Odpovědět
@morrighan Budete krásné obě ;-) Každý jsme nějaký. Každý jsme originál. A hlavně jsme dokonalí pro ty naše protějšky ať jsme jací jsme :-)
Odpovědět
Měla jsem stejný problém :-) Svatbu jsme měli minulou sobotu, 24.6., a já se bála, že se nikomu nebudu líbit. A naopak, každý mi říkal, jak mi šaty sluší, že mi dělají hezkou postavu. Taky mám kila navíc :-/ Všechny fotky zatím nemáme, jen jednu koláž (už jev albu) a po dlouhé době se na fotce sama sobě líbím. A manžel, ještě před svatbou mi řekl. že kdybych byla hubená, tak se do mě nezamiluje a nebere si mě :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Ahoj nevěsty, "obnovuji" tuto diskuzi a prosím o pomoc.... Mám děsivý pocit, že budu naprosto hrozná.... vlasy mám řídké takže z nich zřejmě nikdo nevykouzlí nic úžasného a kosmetičky mi nutí hnědofialovorůžovou kombinaci stínů...že prý se to hodí k mým očím, ale mě se to prostě nelíbí... No ať už budu nalíčená a učesaná jakkoli stejně mě chytá nerv, že to bude hrůza.... ;-( Že můj nastávající neoněmí, jak o tom všechny sníme :-) Máte nějaký tip jak se těchto obav zbavit? Díky za podporu, Jíťa P.S. šly jste nejdříve na líčení nebo na česání?
Odpovědět
@motojitex nejdřív česání
Odpovědět
@motojitex Tak si nech stíny takové, jaké se to líbí. Většina vizážistek používá světle fialkové, růžové, světle hnědé, šedé, to je klasika. Ale i kdyby se ti líbila zelená a puntíčkama, tak si to prosaď :-)
Odpovědět
@motojitex a na zkoušce účesu jsi byla? Já mám taky vlasy jemné a řídké, takže jsem samozřejmě neočekávala, že z nich kadeřnice zničehonic vykouzlí bohatou hřívu a příčesky jsem nechtěla, a s výsledkem jsem byla spokojená. Měla jsem na hlavě krásný věneček z živých květů, který podle mě účes hodně pozvedl (takže pokud nejsi spokojená se svými vlasy, doporučuju nějakou pěknou ozdobu, která upoutá pozornost). Je důležité mít dobrou vizážistku, případně kadeřnici, pokud obojí nedělá stejná osoba, sama vědět, co ti sluší a v čem se cítíš dobře + být realistka (tj. nechtít např. po kadeřnici bohatý drdol, pokud na to nemám vlasy :-) ), pak bys akorát byla zklamaná. Pokud jde o stíny, vizážistce řekni svoji představu, nech ji aby tě tak namalovala a sama uvidíš, zda je to ono nebo ne. Jde podle mě o to se cítit dobře a vypadat hezky, ale zůstat sama sebou, a nemít přehnaná očekávání a snažit se vypadat jako někdo jiný nebo jako fotka z katalogu ;-)
Odpovědět
@motojitex Nejdříve se chodí na česání (ale jak kde, samozřejmě), protože když se nejdřív nalíčíš, tak u kadeřnice se ti může polovina obličeje smazat při mytí vlasů, manipulaci s nimi atd.Z řídkých vlasů se dá vykouzlit leccos, od toho je kadeřnice, aby ti udělala krásný účes - má na to přípravky, měla by to umět.
Odpovědět
@qetinka86 Ano byla sem na zkoušce, mám i fotky, a jak se na ně dívám přijde mi to blbý. A kadeřnice neměla u sebe všechny tak to byla taková poloviční zkouška.. snad to dopadne dobře. Ano máš pravdu, mám relistickou představu ale i tak si chci připadat krásně :-) Moc děkuji za podporu :-) :-)
Odpovědět
@lalkavonteschen Díky moc za info :-) Děkuji všem za názory holky pomohly ste mi :-)
Odpovědět
Žádná nevěsta stejne jako zadna maminka neni ošklivá :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?