Menu Forum

Jsem tady nová - zuzka2411

22. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzka2411 (31 r.)
3
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Čáslav, Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 20. července 2013
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
zuzka2411 (31 r.)
3
Registrovala se 19. března 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Čáslav, Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 20. července 2013
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
 Ahoj, jmenuji se Zuzka a na tyto stránky jsem narazila vslatně náhodou při zkoumání internetu na téma svatba a inspirace při její přípravě. Budeme se s přítelem brát v červenci a tak hledám inspiraci a rady. Jelikož v tom trochu plavu, uvítám jakoukoliv radu i když si myslím, že větší částa už máme. Barva svatby bude fialovo-bílá, takže vše bude lazeno do těchto barev. Momentálně my největší problém dělá kytice, protože moje prvotní představa byla převislá svatební kytice, ale vzhledem k šatům jsem byla upozorněna že se tento druh kytice nehodí. Tudíž jsem zase na začátku. Doufám, že tady najdu nějakou inspiraci emoticon
19. bře 2013 v 16:41  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Ahoj, já jsem taky Zuzkaemoticon tak tady jseš dobře. Inspirace je tu spousta a určitě tu najdeš spostu doporučení na kytice, že nebudeš vědět, kterou dřív. Držím palce, ať vše dobře dopadne.
19. bře 2013 v 19:12  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@zuzka2411
Zdravim, budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ.Fialkovo - bílá svatba, paráda. Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
22. kvě 2013 ve 14:51  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí