Menu Forum

Jsem tady nová - verus001

5. únor 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
verus001
Registrovala se 1. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verus001
Registrovala se 1. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoooooj emoticon všichni......... Jmenuji se Verča a o Bereme se jsem se dozvěděla od mojí kamarádky, která si to hodně vychvaluje s mnoho se tu také dozvěděla. My už teda máme termín i místo konání svatby, ale můj největší problém je zasedací pořádek, konktrétně u mých rodičů, protože jsou rozvedení a mají nové partnery. O to by zas tak moc nešlo, ale partner mojí mámi se s mým otcem moc nemusí. Tak teď nevím jak to vyřešit aby nevznikly nějaké komplikace nebo aby si někdo nepřipadal odstrčený. Děkuji mooc za radu emoticon emoticon emoticon
1. únor 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Elbea - svatební agentura
Lucie PRO

Organizování svateb - Region Olomouc
133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Elbea - svatební agentura
Lucie PRO

Organizování svateb - Region Olomouc
133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

Ono bohužel na tuhle otázku asi není správná odpověď :( Dle etikety by Vaši rodiče měli sedět vedle Vašeho manžela. Tzn. Manžel, Vaše maminka, Váš otec. Takže pokud to chcete dodržet a mít rodiče v čele, tak by je dala takhle a pak jejich partnery. Pokud budou stoly do U, tak na stranu ženicha do vnitřní části stolů dát přítele mamky a z vnější strany přítelkyni otce. Tak v podstatě budou u sebe, ale zároveň budou jen rodiče v čele (krom novomanželů, samozřejmě). Nebo je dát zkrátka dle toho, co Vám našeptává rozum a srdce, do vztahů ve Vaší rodině vidíte nejlépe Vy emoticon
1. únor 2013 v 17:04  •  www.svatebni-koordinace.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lerasek
1
Registrovala se 25. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Sušice, Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
lerasek
1
Registrovala se 25. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Sušice, Region Klatovy.
 Ahojky, řeším podobné dilema, rodiče přítele jsou také rozvedení, ale bohužel spolu vůbec nevycházejí. Maminka je dosti nevyrovnaný typ a vůbec nevím, co můžeme očekávat. Při představě, že je posadíme vedle sebe mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Asi to budeme muset vyřešit nějak netradičně... emoticon Každopádně držím palce při vymýšlení různých alternativ emoticon
3. únor 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koada
23
Registrovala se 23. května 2012 na beremese.cz. Přidala 627 příspěvků. Má 51 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
koada
23
Registrovala se 23. května 2012 na beremese.cz. Přidala 627 příspěvků. Má 51 přátel. Region Praha.
 Já budu vedle svých rodičů, tchyni dám k partnerovi, jednoduchá výmluva, nemluvíme stejným jazykem emoticon . Etiketa neetiketa emoticon teď se to už tolik nedrží, tak v tom nevidím problém. A komu se to nelíbí, ať na naši svatbu nechodí emoticon
5. únor 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí