Jsem tady nová - verunka2013

Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady nová a už se mooooc těším na rady od vás všech a na společné plánování toho krásného dne D :-) Přítel mě o tomto víkendu požádal o ruku, bylo to moc hezký, byl hrozně nervózní, ale to jste si jistě zažily všechny :-) My spolu s přítelem už dva roky chodíme a skoro rok spolu bydlíme:-)Poznali jsme se první den na vysoké školy, od té doby jsme se kamarádili, no a dopadlo to takhle ;-) Tak jo, pořádně se tu musím ještě rozkoukat :-) Zatím vůbec nevím,jak začnu s přípravami, co vymyslet první, co potom :-) A proto se těším na vaše rady :-) Zatím jen víme, že svatba bude příští rok duben - květen :-)
Odpovědět
@verunka2013 ahojky, já tu jsme také odedneška nová, a svatbu taky plánujeme příští rok....takže máš spoustu času jako já a jiné nevěsty...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,přesně tak, času dost:-)A dypak plánuješ svatbu ty?:-)
Odpovědět
@verunka2013 no my ji plánujeme na červenec, předběžné datum 13.07.2013....:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee,to je pěkný datum:-)A už máš něco vymyšleno?Jakoby kde byste se chtěli brát?:-)Nám by se moc líbil nějaký statek nebo mlýn,ale to asi tak jediný,co zatím víme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj veru. taky jsem tady nová:) přítel mě požádal o roku po večeři na eiffelovce, bylo to uzasny.svatbu plánujem na příští rok nekdy srpen nebo cervenec. chtěli bysme v zámku Lednice.taky se tady rozkoukávám a tesim se na diskuze s ostatnimi nevestami a uzitecne radey a tipy, kterych sem tady nasla uz spousty. Líbí se mi tolik věcí že nevím co začít driv :) mam docela obavy s volnymi terminy na zamku ale snad to bude v pohode a radeji vse resim uz takle hodne dopredu abysme si to poradne uzili :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?