Jsem tady nová - terezka_84

Ahoj všem budoucím nevěstám i již vdaným paním x-) S přítelem oslavíme v březnu 3leté výročí, a s prstýnkem mě překvapil před cca 14ti dny na romantické vyhlídce Máj nad vltavským meandrem za Prahou. Přítel je mladší, a já vše zpočátku našeho "vídání se" brala nebrala moc vážně, protože mi hned říkal, že si mě vezme za manželku. Brzy jsem pochopila, že mám po svém boku nejlepšího a nejobětavějšího člověka, kterého jsem mohla kdy potkat. Já jsem realistka, on je spíš ten snílek, ten romantický princ. I přesto jsem ze svatby naměkko teď spíš já - uvědomuju si totiž, kolik je toho potřeba zařídit a hlavně našetřit :-D Svatbu právě z finančních důvodů plánujeme až na druhý kvartál roku 2018. Hrubou představu už máme, svatbu chceme pravděpodobně v zahraničí s úzkým rodinným okruhem a se svědky, a v ČR poté uděláme větší venkovní slavnost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko, gratuluji :-)
Odpovědět
Gratuluji k zasnoubení :-)
Odpovědět
také gratuluji... já mám zase přítele o téměř 10 let staršího, brala jsem ho jako dobrej flirt na prázdniny na vysoké a letos oslavíme 10 let spolu a svatbu :-D A svatba bude v podobném duchu, malá svatba jen se svědky a mým bráškou, jsme z rozvedených rodin a je to takové složitější. Ale mi jsme to vzali fofrem, koncem září zasnoubení, duben svatba... žádné velké přípravy a stres...
Odpovědět
@harley23 Ahoj, gratuluju ;-) Taky to nechci ve stresu, ze zkušeností, které zatím mám, to pak dopadá tak, že nevěsty v 5 ráno vstávají na koloběh vlasy - líčení - česání, a v 10 večer už pláčou, že si ten den neužily a že všichni už jsou opilí a ona si to vůbec neužila :-D Původně jsme měli představu, že si ten obřad užijeme sami ve dvou + svědci, a pak uděláme něco pro rodiče. Taky to máme složité, rozvedené rodiče, nové partnery atd., takže úkol zní jasně: zminimalizovat stres a shon a užít si to maximálně na pohodu 8-)
Odpovědět
@terezka_84 přesně, já to vidím tak, že vstanu abych stihla snídani v hotelu do 10 ti, pak si dojdeme do vířivky nebo do bazénu... v klidu se připravíme, pak obřad, pár foteček a budeme se bavit až do rána :-) U nás v rodině je to fakt hodně těžký, takže jsme se rohodli to eliminovat na minimum a postupně jsme seškrtali všechny, protože je trapné tam pozvat přítelovo mamku, když moje tam nebude. Ale čekáme pak druhý velký třesk v historii lidstva. No a pak uděláme v červnu zahradní party pro rodinu. Taky to moc neřeším, spíš se těším a užívám si to těšení...
Odpovědět
@harley23 Přesně takhle je to můj sen, jen by to asi určitě rodiče ze strany přítele nezvládli. Takže obřad vypadá na 10 lidí, a pak v červnu zahradní slavnost, party, kamarádi atd. 8-)
Odpovědět
no u nás to bude taky průšvih... ne teda ze strany mojí mamky, ta má lehkou sociofobii a tyto akce jí moc nelákají a já už jsem proškolená mojí promocí, kterou mi totálně zkazila. Takže jí nenutím. Přítelovo mamka tyto akce naopak vyhledává. Švagrovi a švagrové udělala šílenou scénu, když jí nepozvali na vítání občánků, kam nepozvali nikoho. Já jí mám na jednu stranu ráda, na druhou stranu, vím, že by mi tam dělala scény a celou svatbu by vyřvávala a vyprávěla příběhy kamarádek z dědiny, které jsme slyšela snad stokrát. A to prostě nechci a vzhledem k tomu, že ne vždy se ke mně chovala přívětivě a na podzim si to lehce pohnojila i u mého nastávajícího. Ale nevíme, jak jí to pak oznámit... napadlo nás, že by jsme tu letní party, oznámili jako ostrou svatbu a pak jsme vyrukovali s tím, že už jsme vlastně spolu, ale bojíme se, že udělá scénu i tam... pokud by měl někdo dobrý nápad, sem s ním ....
Odpovědět
@harley23 Taky jsem měla to nutkání :-) Udělat obřad ve dvou, a ostatním oznámit jen termín té zahradní oslavy, která jednoduše bude od odpoledne, na oko bude vše připraveno jako na obřad. Nastoupit a oznámit, že sňatek proběhl už před 14ti dny,zde jsou fotky z našeho malého obřadu, který jsme pojali jen jako oslavu nás dvou, a děkujeme, že to všichni respektují, a nyní to pojďme společně oslavit a řádně zapít...... :-D
Odpovědět
no já se obávám, že se najdou jedinci, kteří by to nekousli, viz moje tchýně, to bude scéna jako prase, už to vidím :-D přátelé mě znají, takže ví, že nechci žádné divadlo a 150 lidí, žádné rozbíjení talíře, umělecké fotky, vypouštení holubic a podobné blbosti... takže to snad pochopí a kdo ne, je to jeho problém... V tomhle jsem dost striktní. Přeci jen když už jsme se ke svatbě odhodlali, bude podle nás, proto si ji taky budeme výhradně platit my. Nechci být nikomu vděčná a hlavně nechci, aby mi do toho někdo kecal... a ty tendence mají všichni :-D
Odpovědět
@harley23 souhlasím ve všem na 100 % a nejvíc s tím placením... jako bys mi mluvila z duše x-) přeju hodně štěstí, ať se vše vydaří podle představ :-)
Odpovědět
neboj, vzhledem k tomu, že přesný termín svatby ví jen v práci, kvůli volnu a svědci... tak to bude v klidu. Přeji to samé :-) důležité je, aby to bylo v klidu a dle představ budoucích manželů...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?