Jsem tady nová - paja011

Ahojte všechny nevěsty, dozvěděla jsem se o vás od kamarádky. asi budu potřebovat od vás hooodně pomoct. s Přítelem jsme rok a čtvrt a po roce mě požádal o ruku, celej život jsem se těšila na svůj velký den jak budu za princeznu a jak si to užiju. Ale ted, když by to mělo být tak mě přepadá strach a panika že to nezvládneme... Původně jsem myslela že si zaplatíme restauraci a ti tam za nás vše zorganizují, ale z finančních důvodu si pronajmeme sál a tam to nějak sami všecko budemem muset zvládnout... Vůbec nevím co mě čeká a moc se bojím že na něco důležitýho zapomenu...v pruběhu měsíce bychom se měli rozhodnou pro přesný termín začátkem června 2013 a pak nevím jestli to nechat až třeba od února a nebo vše začít řešit at je nachystané. nemám představu o výzdobě sálu, obědě, účesu...snad tu najdu od vás inspiraci a vše nějak zvládneme... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 Ahoj Pajo, vítám tě mezi námi na BS! Myslím, že jsi našla právě to pravé, ořechové - jak se říká, protože tady máme rady, tipy a zkušenosti opravdu už skoro na všechno ;-) Myslím, že takovou tou specifickou nervozitou si asi prochází každá z nás, no a někdy i naši muži. Takže myslím, že to spolu všechno velmi dobře zvládneme a doufám, že se ti tady bude líbit! :) Držím palce, ať se vše daří a jde podle plánu! Měj se krásně, Jennyska
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?