Jsem tady nová - mija412

Ahoj, všem přeji krásný velikonoční večer :-) Jmenuji se MIchala a je mi 32 let. S přítelem plánujeme svatbu na červen, zatím předběžně domluvený termín máme na 22.6.2013 a příští týden zavoláme na úřad a termín potvrdíme :-) Vymýšlíme svatební oznámení, abychom ho mohli co nejdříve zadat vyrobit a všem jsme ho včas poslali. Svatbu jsme naplánovali na rozhledně, tak se na to moc těšíme a budeme věřit, že vše vyjde podle našich představ a plánů. Mějte se krásně a všem přeji úspěšné plánování a chystání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mija412 Dobrý den, vítejte Michalo! Dodatečně velká gratulace! Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Skvělý nápad, svatba na rozhledně, musí to být úžasné. V jaké barvičce to máte a už jste připravená se vším všudy? :-)
Odpovědět
@petraczernekpraha Dobrý den, děkuji za přivítání a gratulaci a také nabídku Vašich fofoslužeb. Vzhledem k tomu, že svatba bude na Moravě, kousek od Vsetína, tak nevím, jestli by to bylo pro Vás zajímavé. Každopádně se rádi podíváme na Vaše webové stránky. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji :-) Michala
Odpovědět
@svatebni_mandle Abych pravdu řekla, tak ještě připravená se vším všudy vůbec nejsem :-) Ale je pravda, že jsem v klidu a věřím, že se vše včas stihne. Vzhledem k tomu, že jsme naplánovali svatbu i s mým bratrem a jeho přítelkyní, tudíž musíme většinu věcí plánovat ve čtyřech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mija412 Zdravim, budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ . Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?