Menu Forum

Jsem tady nová - mija412

22. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
Registrovala se 30. března 2013 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
  • Svatba byla 22. června 2013
    Prženské paseky, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
Registrovala se 30. března 2013 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 Ahoj, všem přeji krásný velikonoční večer emoticon
Jmenuji se MIchala a je mi 32 let. S přítelem plánujeme svatbu na červen, zatím předběžně domluvený termín máme na 22.6.2013 a příští týden zavoláme na úřad a termín potvrdíme emoticon
Vymýšlíme svatební oznámení, abychom ho mohli co nejdříve zadat vyrobit a všem jsme ho včas poslali.
Svatbu jsme naplánovali na rozhledně, tak se na to moc těšíme a budeme věřit, že vše vyjde podle našich představ a plánů.
Mějte se krásně a všem přeji úspěšné plánování a chystání emoticon
30. bře 2013 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@mija412 Dobrý den, vítejte Michalo! Dodatečně velká gratulace! Mějte se krásně, Petra
30. bře 2013 ve 21:22  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_mandle (34 r.)
Svatební mandle
Pavla Janečková PRO

Svatební obchod - Region Opava
PRO Shop: 114 inzerátů
3
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_mandle (34 r.)
Svatební mandle
Pavla Janečková PRO

Svatební obchod - Region Opava
PRO Shop: 114 inzerátů
3
 Skvělý nápad, svatba na rozhledně, musí to být úžasné. V jaké barvičce to máte a už jste připravená se vším všudy? emoticon
30. bře 2013 ve 22:55  •  www.svatebnimandle.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
 @petraczernekpraha Dobrý den, děkuji za přivítání a gratulaci a také nabídku Vašich fofoslužeb.
Vzhledem k tomu, že svatba bude na Moravě, kousek od Vsetína, tak nevím, jestli by to bylo pro Vás zajímavé. Každopádně se rádi podíváme na Vaše webové stránky.
Mějte se krásně a ještě jednou děkuji emoticon Michala
31. bře 2013 v 17:33  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mija412 (34 r.)
2
 @svatebni_mandle Abych pravdu řekla, tak ještě připravená se vším všudy vůbec nejsem emoticon Ale je pravda, že jsem v klidu a věřím, že se vše včas stihne. Vzhledem k tomu, že jsme naplánovali svatbu i s mým bratrem a jeho přítelkyní, tudíž musíme většinu věcí plánovat ve čtyřech emoticon
31. bře 2013 v 17:35  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@mija412
Zdravim, budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ . Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
22. kvě 2013 ve 14:33  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí