Jsem tady nová - lucik232

Ahoj všichni, na těchto stránkách brouzdám už asi tři týdny. Svatbu s přítelem plánujeme, ale ještě hodně do budoucna, budeme si ji platit ze svého a momentálně předěláváme byt, tak i z finančních důvodů bude až později, červen/červenec 2013. Pro místečko jsme se ještě úplně nerozhodli. Jako malá jsem si vysnila svatbu na zámku v Nových Hradech (ale tam chtějí jenom za obřad 10 000 Kč plus ještě za všechno další tisícové položky) nebo v Litomyšli na zámku (ale tam je to jako na běžícím páse ..). Teď s přítelem bydlíme v Novém Městě nad Metují a velice se nám líbí zdejší zámecké zahrady, ale já jsem odjakživa smolař, takže určitě bude pršet. Přítel mě upozorňoval, že bude svítit sluníčko, jenom nademnou bude mráček a bude z něj pršet, načež tatínek dodal, že bude nademnou držet deštníček, že nám ten den nic nezkazí :-) mám radost že i mý rodiče mají z plánované svatby radost .. Zatím hledám hlavně inspiraci, ale jsem momentálně na neschopence, takže z hledané inspirace už jsou vybrané šaty a vývazky atd. Budu ráda když mi tu budete všichni pomáhat a já budu naoplátku ráda pomáhat Vám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, ja jsem se tu zaregistrovala prave vcera ale stranky uz pozoruji nekolikatym dnem, ani sem sprvu netusila ze takove stranky jsou, jaka nahoda ze jsem je nasla. Jak tak pozoruji tak tu jsme urcite spravne, spousta informaci a tipu ktere budou urcite npomocne :-) My s pritelem planujeme svatbu snad na pristi leto, datum jeste taky nemame stanovene, momentalne sme otevreli nasi prvni restauraci takze prace jako na kostele.... ale uz ted sem cela nadsena s dalsiho projektu kterym je svatba ... tak at tu najdes vse co potrebujes, a hlavne pozitivne, nerikej si ze bude prset jinak opravdu bude!!! takze zadnej dest a jen spoustu slunicka! x
Odpovědět
No mě se tyto sránky taky právě zdají perfektní .. my bychom toho příští rok měli mnoho, budu mít státnice ke škole chodím do práce a ještě předěláváme ten byt a chceme si to financovat ze svého, prototo taky až ten rok 2013 :) ať bude pršet nebo né, já si počasím ten den stejně zkazit nehodlám ;-) tak ať se Vám daří
Odpovědět
Profilova fotka
@ivonatre @lucik232 Ahojte holky. Vidím,že to máme velmi podobné. My taky nemáme ještě datum,snad někdy příští rok :o) Jinak kdyby záleželo na chlapovi,tak se vdávám zítra :-) ale to nejde,ještě mám poslední rok školy. Ale to bude taky mazec,státnice a pak event.svatba.. Taky teď kupujem byteček a tam bude práááááce a prááááce :-) Ale pak budem mít po svatbě kam jít. Jsem taky trošku pesimista,tak mám taky zafixované,že mi nemůže všechno vyjít,ale snažím se na to nemyslet :-) Tak hodně štěstíčka při hledání inspirace 8-)
Odpovědět
právě právě, teďka škola a práce, v květnu/červnu státnice a ten byteček, takže se zatím pokusím na to škudlit a škudlit .. a i když nebude úplně všechno perfektní, stejně to bude krásný den ;-) a když bude pršet, tak nám bude pršet štěstíčko přeci :) hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 tak tak,když bude pršet,tak štěstí :o) a co a kde studuješ? Taky mám práci a školu dohromady,jenže školu prezenčně,tak pracuji jen na pul úvazku-bohatě to stačí :-) volno nemám skoro vůbec :-D
Odpovědět
@janinha tak to jsme na tom dost podobně, taky mám školu prezenčně a práci na zkrácený, akorát ne na poloviční, ale na 30h/týdně. Naštěstí mám hodně předmětů splněno z loňska takže budu mít v zimním semsetru asi 4 předměty a v letním uvidíme podle kreditů, povinný už mám splněný :-D Jinak studuji finanční management na Hradecký univerzitě. Kdepak studuješ ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 člověk se musí nějak snažit,že :-) šetřit penízky. Já teď dělám navazující v Ostravě dětská sestra + management. Ach jo,tolik roků studia,už bych mohla být lékař :-) ale tohle mě baví. Hezky,tak to máš dobré,to budeš mít čas plánovat jen svatbu. :-) já se pořád po něčem dívám a z jišťuji,že se mi pokaždé líbí něco jiného. Vím,že bych nemohla mít rok dopředu zamluvený šaty,protože bych je 100x měnila :-D
Odpovědět
@janinha no já také žádné zamluvené nemám takhle dopředu, ale mám tak nějak vyhlídnutý typ šatů který se mi líbí a mezi nimi budu furt vybírat a měnit to a vybírat atd atd :-) no já dělám teprve bakaláře ale navazující chci na té samé škole ;-) je to tam supr, fajn lidi, domluva parádní .. no budu plánovat a plánovat a plánovat a bude to dokonalý a bude a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 uuplně přesně,vybírat a měnit :-) je fajn,že jsi spokojená ve škole,já si moc nestěžuji,ale vím,že by to mohlo být lepší. - domluva žádná. Taky mám vyhlídnutý typ,ale ještě jsem žádné nezkoušela,tak třeba budu typ šatů velice rychle měnit :-D
Odpovědět
@janinha jojo měla jsem tu drzost a koukla jsem se ti do alb :-) no já jsem na škole maximálně spokojená, není tak velká univerzita resp fakulta a přitom i docela vyhlášená. Ale tím že to tam není tak veliké, tak když se malinko snažíš, tak si Tě zapamtují a snaží se Ti vyjít vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 to je uplně super,takhle jsme to měliv Opavě. Taková malá rodina. Ale Ostrava taková není.. No jo ty drzoune :o) Od toho to tam mám. Ale jsem zvědavá,co mi bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 Vítam te na Beremese :) Doufám, ze se ti tady bude libit a budes se citit fajn :) Kdyby jsi mela jakykoli dotaz, urcite se na me muzes obratit. Rada ti pomohu. Mej se hezky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?