Menu Forum

Jsem tady nová - kronecka007

22. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
 Ahoj, tak jsem čerstvě zasnoubená (14. 2. 2013) a stále si na to nemohu nějak zvyknout emoticon S přítelem spolu letos budeme 9 let a již 4 roky spolu žijeme. Přestože jsem si už v duchu vždycky malovala, jak by mohla moje svatba vypadat, najednou nějak nevím, kde začít emoticon
Zatím bychom rádi vyřešili termín, který plánujeme září - říjen 2013. Pro obřad jsme rozhodnutí pro Červený Hrádek u Sedlčan (otázka je, jaké tam budou volné termíny). Budu ráda za každou radu, popřípadě i zkušenosti s místem obřadu emoticon
16. únor 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
50

“Krásná svatba Ivanky a Míly :-) http://www.vladkahollova.cz/galerie/bucicky-mlyn-podebrady/”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Krásná svatba Ivanky a Míly :-) http://www.vladkahollova.cz/galerie/bucicky-mlyn-podebrady/”
(Před 2 dny)

Vítej mezi nevěstami a gratulace veliká emoticon Červený Hrádek je dobrá volba, jako fotografka jsem tam měla tu čest fotit svatbu a je to nejen fotografické místo, ale i na svatbu jako stvořené emoticon Kdybys hledala fotografku a moje práce se Ti líbila, ráda svatbu nafotím. Více na mém webu. Mimochodem já byla požádána o ruku též na Valentýna, v roce 2011 emoticon
16. únor 2013 v 09:24  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 týdny)

@kronecka007 Přeji příjemnou sobotu a vítejte mezi námi na beremese! Gratuluji k valentýnskému zasnoubení - moc hezký dárek. emoticon Zvolila jste nejideálnější termín pro svatbu. Začátek podzimu jsou nejkrásnější svatební fotografie a nejpříjemnější počasí pro svatební hosty. Pokud byste se chtěla třeba inspirovat, můžete mrknout do mého svatebního alba z loňského roku - odkaz najdete hned pod tímto textem. Případně, pokud byste hledala fotografa, tak tam na mě naleznete i kontakt. emoticon Přeji Vám krásné plánovaní a ještě jednou gratuluji k zasnoubení. Honza
16. únor 2013 v 09:57  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @kronecka007 Dobrý den, již máte DJ na svatbu, popř.párty stany? Kostolnik
16. únor 2013 ve 20:46  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
 Moc děkuji za pozitivní reakce emoticon A také za vaše nabídky, upřímně, zatím jsem nic podrobně ještě neřešili, ale veškerých nabídek si vážím a jsem ráda, že se můžeme dívat na něco konkrétního.
17. únor 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@kronecka007
Zdravim, Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny máme přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
22. kvě 2013 v 17:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí