Menu Forum

Jsem tady nová - kronecka007

22. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
 Ahoj, tak jsem čerstvě zasnoubená (14. 2. 2013) a stále si na to nemohu nějak zvyknout emoticon S přítelem spolu letos budeme 9 let a již 4 roky spolu žijeme. Přestože jsem si už v duchu vždycky malovala, jak by mohla moje svatba vypadat, najednou nějak nevím, kde začít emoticon
Zatím bychom rádi vyřešili termín, který plánujeme září - říjen 2013. Pro obřad jsme rozhodnutí pro Červený Hrádek u Sedlčan (otázka je, jaké tam budou volné termíny). Budu ráda za každou radu, popřípadě i zkušenosti s místem obřadu emoticon
16. únor 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Vítej mezi nevěstami a gratulace veliká emoticon Červený Hrádek je dobrá volba, jako fotografka jsem tam měla tu čest fotit svatbu a je to nejen fotografické místo, ale i na svatbu jako stvořené emoticon Kdybys hledala fotografku a moje práce se Ti líbila, ráda svatbu nafotím. Více na mém webu. Mimochodem já byla požádána o ruku též na Valentýna, v roce 2011 emoticon
16. únor 2013 v 09:24  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@kronecka007 Přeji příjemnou sobotu a vítejte mezi námi na beremese! Gratuluji k valentýnskému zasnoubení - moc hezký dárek. emoticon Zvolila jste nejideálnější termín pro svatbu. Začátek podzimu jsou nejkrásnější svatební fotografie a nejpříjemnější počasí pro svatební hosty. Pokud byste se chtěla třeba inspirovat, můžete mrknout do mého svatebního alba z loňského roku - odkaz najdete hned pod tímto textem. Případně, pokud byste hledala fotografa, tak tam na mě naleznete i kontakt. emoticon Přeji Vám krásné plánovaní a ještě jednou gratuluji k zasnoubení. Honza
16. únor 2013 v 09:57  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @kronecka007 Dobrý den, již máte DJ na svatbu, popř.párty stany? Kostolnik
16. únor 2013 ve 20:46  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
 Moc děkuji za pozitivní reakce emoticon A také za vaše nabídky, upřímně, zatím jsem nic podrobně ještě neřešili, ale veškerých nabídek si vážím a jsem ráda, že se můžeme dívat na něco konkrétního.
17. únor 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@kronecka007
Zdravim, Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny máme přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
22. kvě 2013 v 17:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí