Menu Forum

Jsem tady nová - konvalinka1348

14. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka1348
Registrovala se 13. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
konvalinka1348
Registrovala se 13. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj všichni! emoticon
Hlásím se jako úplný nováček a svatbami nepolíbený tvor, který se ale bude v září 2016 vdávat! emoticon Je mi 32, v životě jsem byla jako host jen na dvou svatbách a vůůůůůbec netuším, co a jak. Takže jsem tu, abych zjistila všechno od A po Z a nakonec z toho našeho dne D nebylo jedno velké faux pas emoticon
Svatbu budeme mít dvojjazyčnou, přítel je cizinec. Jeho rodina a přátelé mluví jen anglicky nebo francouzsky, moje rodinka zas jen česky (až na přátelé), takže bude asi na svatbě buď velké ticho, nebo velká sranda! Představujeme si svatbu někde venku, kde je hodně zeleně a co nejmíň lidí. Bude nás dohromady asi 40, z toho polovina dorazí ze zámoří, takže bude potřeba i ubytování pro minimálně 20 lidí, a asi ne moc daleko od Prahy (letiště). Oba milujeme přírodu a hory, ale i hrady a historii, takže kdyby se povedl obřad v duchu obého, budeme na něj určitě rádi vzpomínat!
Předem jsem vám všem tady vděčná za jakékoliv rady, pomoc, nápady a zkušenosti, které mi předáte! emoticon Díky!!!
13. led ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adrianamurgasova
2
Registrovala se 29. října 2015 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. září 2016
    Kunčice p. Ondřejníkem, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
adrianamurgasova
2
Registrovala se 29. října 2015 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. září 2016
    Kunčice p. Ondřejníkem, Region Frýdek-Místek
 Ahojky tak to já tě mezi námi vítám emoticon jediné co ti poradím asi pro začátek vybrat místo termín protože v září je to docela mazec. Já osobně jsem našla volné místo o víkendu tak se vdávám ve čtvrtek 15.9.2016 a pak domluvit matriku. Budeš to mít asi trošku složitější tím že je snoubenec cizinec až budeš mít tohle tak už to jede emoticon))))))))))))) oznámení a zbytek se doladí jako barva v jakém stylu šaty atd.
13. led ve 14:04  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zajistenisvateblitomysl
Zajištění svateb - svatební eshop, svatební potahy, vývazky
Tereza Ropková PRO

Svatební obchod - Region Svitavy
PRO Shop: 119 inzerátů
1
fotoportrét
fotoportrét
zajistenisvateblitomysl
Zajištění svateb - svatební eshop, svatební potahy, vývazky
Tereza Ropková PRO

Svatební obchod - Region Svitavy
PRO Shop: 119 inzerátů
1
 Přidám oblíbený přírodní tip: svatba v arboretu - spousta zeleně, voda, krásné svatební fotky, oddávající bývají zvyklí do arboret jezdit, v arboretech jsou na svatby zvyklí - ideální stav. P.S. Umělce na svatbu vyberte tak, aby byli schopni se komunikovat i v cizím jazyce. Hodně štěstí !
13. led ve 14:37  •  www.zajisteni-svateb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@konvalinka1348 Dobrý den, kdyby jste chtěla natočit svatební video, ozvěte se, poslal jsem vám info do vaší pošty.
13. led ve 22:30  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, ráda bych Vám nabídla možnosti focení Vaší svatby - máme ještě spoustu volných termínů, vymyslíme s Vámi na míru dle Vaší představy a možností cokoliv♥ Těšíme se na případnou spolupráci, Rosalie, Grafiweb. 603 271 489/grafiweb.cz
15. bře ve 21:05  •  www.grafiweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. S mezinárodními svatbami máme zkušenosti, tak posílám v příloze IP nabídku emoticon
Přeji pohodový den.
Zdeněk a Zdeněk
14. črc v 16:57  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí