Menu Forum

Jsem tady nová - kacka130

22. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kacka130
3
Registrovala se 4. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 10 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
fotoportrét
fotoportrét
kacka130
3
Registrovala se 4. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 10 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
 Ahoj všichni, jmenuji se Katka. O "beremese" jsem se dověděla na stránkách "fotodoma", kde jsme si nechali udělat svatební oznámení. Mimochodem je tam moc vstřícná pani, která se snaží vyhovět přání zákazníků a poradit. S partnerem máme už dvě dětičky. O svatbě jsme mluvili už mnohokrát, a asi před 2 týdny jsme během jednoho rána vše spunktovali emoticon Do svatby nám zbývají 4 měsíce. Představu už tak nějak mám, ale stále hledám inspiraci, dobré nápady, rady a příznivé ceny emoticon Co už jsem koukala na nabídky, tak myslím, že tady určitě něco vyberu emoticon
4. dub 2013 v 09:32  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
denny_nicky (34 r.)
Registrovala se 4. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 6. října 2012
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
denny_nicky (34 r.)
Registrovala se 4. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 6. října 2012
    Region Kutná Hora
 Ahojky, jmenuji se Denisa. Uplně jsi mi připoměla nás. Taky jsme si s partnerem nejdříve pořídili malou a o svatbě jsme mluvili, že možná někdy v budoucnu, ale najednou asi 3 měsíce od narození Nicolky jsme se rozhodli vzít a svatba byla přesně v den,kdy naše malá měla 5 měsíců. Pro nás oba to byla druhá svatba,takže jsme si ji užili bez nervů. Sice nevím odkud jsi, ale já jsem zařizovala svatbu v okolí Kutné Hory. Taky ti můžu nabídnou upečení svatebních koláčků - recept na těsto jsem dostala na svou svatbu a teď je peču i pro další. Vždycky se po nich zapráší.
4. dub 2013 ve 12:17  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Tábor
PRO Shop: 286 inzerátů
11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Tábor
PRO Shop: 286 inzerátů
11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

Milá nevěsto, jestli ještě nemáš své vysněné šaty, zkus náš nový Salón Nobless. Jsme v Táboře a máme opravdu velký výběr ze 200 šatů. Většina modelů je nafocená na našem webu, tak si můžeš doma v klidu udělat předvýběr. Moc rádi Tě uvidíme i s Tvým doprovodem.
Vždy je lepší se objednat, ale není to podmínkou. emoticon Návštěvu Salónu si můžeš naplánovat i na víkend.
Těšíme se na Tebe emoticon
3. kvě 2013 v 08:29  •  www.salonnobless.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
fotoportrét
fotoportrét
mijanka82
Snubní prsteny - Jana Mikulíková
Jana Mikulíková PRO

Šperky - Region Brno
27
fotoportrét
fotoportrét
mijanka82
Snubní prsteny - Jana Mikulíková
Jana Mikulíková PRO

Šperky - Region Brno
27
 Zdravím,
vítám Vás na místě, kde na nic nebudete sama. Sdílením se člověk inspiruje a rozšiřuje obzory.
Pro inspiraci mám připraveny pro nevěsty informace o snubních prstenech a hlavně materiálech. Vím co to je vybírat si z tolika možností, proto jsem vše co nevěsty zajímá shrnula v 7 krocích.
Držím palce emoticon
7. kvě 2013 ve 20:23  •  www.jm-prsteny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@kacka130
Zdravim, budu držet palce, aby svatba dopadla dle Vaších představ a aby Vám nepršelo a svítilo sluníčko. emoticon
Já Vám mohu nabídnout profi video ze svatby, jezdíme po celé ČR,ceny přijatelné, koukněte na náš web. zdraví Bajer Miroslav
22. kvě 2013 ve 13:47  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí