Menu Forum

Jsem tady nová - iveta1987

23. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
iveta1987 (29 r.)
12
Registrovala se 1. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 5 alb. Má 3 přátele. Cheshire, Spojené království.
  • Svatba byla 10. srpna 2013
    Stare mesto, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
iveta1987 (29 r.)
12
Registrovala se 1. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 5 alb. Má 3 přátele. Cheshire, Spojené království.
 Ahoj vsem! S pritelem jsme se po peti letech zasnoubili v listopadu minuleho roku, ale zatim jsme jenom zarezervovali datum na Staromestske radnici v Praze na 10.srpna 2013. Potom prisly Vanoce a nemeli jsme cas, nic jineho poradne zaridit. Vzhelem k tomu, ze bydlime v Anglii a on neumi cesky, je vse na mne emoticon Doufam, ze vse stihnu! Chtela bych svatebni hostinu v nejakem hotelu v Praze, kdyby mel nekdo nejaky tip, byla bych moc vdecna emoticon
3. led 2013 v 19:47  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
fotoportrét
fotoportrét
pet23 (34 r.)
Petra Vrabcová
Petra Vrabcová PRO

Svatební obchod - Region Trutnov
PRO Shop: 1831 inzerátů
133
 Ahoj Ivet, vítej mezi námi. Gratuluju k zasnoubení. Určitě vše stihneš, máš ještě spoustu času. Užívej si svatební přípravy.
3. led 2013 ve 20:05  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.facebook.com/chystamesvatbu?ref=hl  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @iveta1987 Dobrý den, rádi Vám se svatbou pomůžeme.
6. led 2013 v 09:00  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iveta1987 (29 r.)
12
fotoportrét
fotoportrét
iveta1987 (29 r.)
12
 Dekuji za mile privitani. Zatim to vypada, ze si asi budu muset vse zaridit sama, abych usetrila penize. Kazdopadne, kdybych neco potrebpovala, tak se ozvu emoticon
6. led 2013 v 15:11  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “Nevěsta se ptá na svatbu v Praze. ”
8. led 2013 v 01:34 • pension_kraus
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
tak tedy Vám gratuluji k zásnubám a ať vše naplánujete dle Vašich představ. Já Vám mohu nabídnout videozáznam vašeho Velkého dne. Bude to vaše jediná živá památka, která Vám po svatbě zůstane. jezdíme celou ČR a ceny přijatelné, koukněte na náš web.
23. kvě 2013 ve 14:50  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí