Jsem tady nová - ellinkasebudevdavat

Profilova fotka
Ahoj děvčata, je mi 25 let a je to šílený, ale čeká mě už druhá svatba. Ta prvni byla před skoro pěti lety,ale radši dělám, že nebyla. Přesto je pro mě plno věcí nových, tehdy to byla takova rychlovka v lese, já tam neměla skoro nikoho. Svatbu chceme klasicky na radnici, jen s nejbližšími. Co bude po obřadu a hlavně, kdy to bude, to nevíme. Ale nic velkého. S přítelem jsme spolu tři roky a je to nejbajecnejsi chlap na světe, od jara budeme stavět domek. Uvažujeme, že svatbu sfoukneme než si zažádáme o hypotéku, ale ja ještě dělám na konci ledna státnice, tak by se to muselo nacpat nejpozději do půlky února :) tak uvidíme. Požadana jsem byla 17.11. na naše určené výročí a protože nevíme, kdy ta svatba bude a přítel se se nemůže dočkat, tak i on dostal včera zásnubní prsten :) to je asi vše, pokusím se zde čerpat nějakou inspiraci, ale tady jsou spíš velké svatby, tak asi budu jen okukovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nastaly velké změny a už máme datum 13.února :) pozvali jsme rodiče, sourozence, svědky. Obřad na radnici, pak půjdeme tady u nás do "stejkáče" na kus masa a na panáka Jacka Danielse :) Pak se přesuneme k nám domů(do bytu), kde budeme mít soudek, nějakou baštu a budeme mastit activity, asi probehnou nějaká videa z našeho dětství atd. :) už se moc těším a nejlepší je, že se těší nejvíc přítel :) Jinak přítelova mamka nás trochu hubuje, že nechceme zvát babičky atd, což doufám, všichni pochopí, budeme stavět, takžže peníze na nějakou velkou oslavu nejsou a i kdyby byly, stejně to chceme mít jen v kruhu nejbližších :) z tradičních věcí nebude snad nic, akorát prstýnky, já chci nějaké obyčejné šaty, přítel ani nebude mít oblek, jen košili :) ale tady s tím budu asi za divnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
To si piš, za chvíli ti budou všichni hustit, že ti to jednou bude líto, že jsi neměla to a to a to, že šetřit na tom a na tom se nemá a tak různě :-D Tak se obrň trpělivostí a zařiďte si svatbu podle sebe, i když tady se moc nevyskytují, jsou i daleko sromnější svatby, než je váš plán ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nenechám do ničeho kecat, když by byl velký tlak, tak jsme dohodnutí, že všecko rušíme a bereme se jen ve dvou se svědky :) (tedy tlak od rodiny, že máme zvát babičky, tetičky a kdo ví koho). Já si taky myslím, že nemá každý svatbu pro 50 lidí, ale já osobně byla jen na dvou svatbách(jednou jako obsluha, jednou jako host), tak nemám moc srovnání :) ale z toho co jsem viděla, ne díky takhle ne :) já jsem třeba divná i tím, že nesnáším řezaný kytky(ty jejich oslizlý stonky od vody), takže nebudu mít kytku, ani žádná výzdoba nikde, prostě nic. Podle mě to jsou vyhozený peníze a radši pojedu na dovolenou :)
Odpovědět
stejně podle mě záleží na těch dvou jak to chtěj... mě teda čeká velká svatba 90-100 lidí, ale pokud to tak chcete tak proč ne :) :) babičky a tetičky klidně můžete pozvat na zahradní po párty k novému domečku až bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tyhle velký rodinný sešlosti nevadí, ale nesmím být aktérem. Já třeba od mala nenávidím oslavu svých vlastních narozenin, ty lidi jak stojí ve štrůdlu a blahopřejí, nedejbože zpívají u dortu Hodně štěstí zdraví...Když mi bylo osm, tak jsem k narozeninám dostala boby, dělala se z toho hrozná aféra, přivedli mě k nim se zavázanýma očima, posadili do nich, odkryli mi oči a stáli kolem mě dokola a čekali na mou reakci. TAk jsem utekla do pokojíčku, zabarikádovala se pod stolem a vylezla, až po oslavě. Nejsem nějaká trémistka, ale tohle prostě nesnáším :D :D Takže představa, že vyjdeme z radnice a všichni blahopřeju, at vám to vyjde, hodně štěstí...bud bych se hystericky smála, nebo by se mi chtělo blinkat :) když to po sobě čtu, přijdu si jako totální asociál, ale já jsem jinak společenská, užvaněná, jen tyhlety přací momenty prostě nesnáším. takže nevím, proč bych si měla něco takového dobrovolně plánovat. Jedna uživatelka beremka někde psala, že dříve byly svatby záležitostí celé rodiny a dneska je móda to mít jen pro sebe. No jo, jenže dřív svatbu financovali rodiče a svatba sloužila k tomu, nasbírat svatební dary do domácnosti, kterou si měla dvojice zařizovat. My chceme jen prožít pohodový den s rodiči a svědky. Máme je rádi a víme, že se společně pobavíme a nasmějeme. A na to odpolední domácí pohodu, kdy budeme koukat na video, kde jsou mi tři a na Krétě jsem se pokakala, budeme hrát Activity(jsem v nich fakt dobrá :) )...na to já se těším moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Velká gratulace a chtěl bych se zeptat jestli máte vyřešenou hudbu na obřad a hostinu.V ceně máte i moderování vašeho velkého dne.Více info najdete na mých www stránkách. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
@milanmiler trochu mimo, když píšu, že budu mít malou domáci svatbu....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?