Jsem tady nová - dasha210912

Ahojky holky, jsem nova. Datum a misto svatby urcen (21/09/2012). Ziji v Anglii a rozhodly jsem se udelat svatbu v me rodne zemi. Pritel (tedy snoubenec je dan, takze budeme mit hodne papirovani), pokud mate nektera zkusenost, budu rada, za jakoukoliv radu ci tip. Planujete prosim nekdo svatbu ve stejny den ci kolem tohoto datumu? Nemate prosim nekoho na doporuceni, kde sehnat svatebni dort v oblasti Lipnik nad Becvou, Hranice? Tak a ted s chuti do planovani. (jinak saty koupene, pozvanky skoro hotove, vybrana muzika tak skoro, jde to docela hladce, doufam.........
Odpovědět
@dasha210912 Ahojky vitam te na nasich strankach kde najdes vsechny informace ktere potrebujes. Pouzi vyhladavac a zadaj si tam to co hledas :) Ak by si potrebovala akukolvek pomoc klidne se mi ozvi do interny posty.
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 My máme termín o den později ;-)
Odpovědět
@misulka88 Ahojky, a jak jses na tom s planovanim?
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 Máme to nejdůležitější - termín, místo, hudbu, fotografa a kameramana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 my máme svatbu v červenci. Jinak vítej a krásné přípravy :-)
Odpovědět
@misulka88 Tak to je hlavni. My jsem zrovna vsechno pres skype potvrdily fotografa. Kolik budes mit lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 No zhruba tak 60 a večer přijdou ještě kamarádi :-)
Odpovědět
no to ve velkem
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 Jj oba máme větší rodiny a to nezvem ještě všechny :-D . Ale někdy mám stavy, že bych chtěla svatbu i menší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít tak 40lidí
Odpovědět
My budeme mit malinkou svatbu max 25 lidi, z me strany je hrozne moc lidi tez, od te doby co se rodice rozvedly a ze ziji v zahranici, rodinne vztahy nejsou moc pevne.Skrz to ze tady by svatba vysla draze tak jsme zvolily CR. Preferuji malou svatbu, nez byt obklopena velkym poctem lidi. A taktez se bojim,ze by nase svatba pak vznikla jako nejaky seznamovaci krouzek,jelikoz vsichni bydli v ruznych zemich a mistech (60 lidi bychom asi finance s pritelem neutahly)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde žijete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misulka88 Ahoj. A co máš vymyšleno na večer pro ty kámoše? :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No nedavno jsme se prestehovaly, zijeme v Anglii, Hampshire
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?