Svatba Beltine forest hotel 2016

Ahoj holky, měl někdo svatbu v Beskydech v Beltine forest hotelu? Uvažujeme o tomto místě a také u Holubů, ale nemáme žádné info, srovnání, recenze. Prosím, pomooooooooooooooc...díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Betline Forest , výborná kuchyně , přístup , celkově hotel pěkný
Odpovědět
Je to tam moc krásné :)
Odpovědět
Kdy jste měly svatbu, prosím? Ono cenově je to asi stejné jako U Holubů. Tak nevím, někdo říká, že obsluha pomalá, nevšímají si, špína, jako fakt nevím co si myslet, ...
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka to tam měla a říkala, že úúúúžasné... my se tam byli jen podívat a vypadalo to tam jako v pohádce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z hlediska hosta jsou obě místa hezká. Beltine bych řekl, že bude mít lepší kapacity na ubytování. Z hlediska fotografování, pokud chcete fotit v areálu, tak jsou obě místa poměrně odlišná. Beltine nabízí krásné rozhledy na hory, bazén a obecně více rozmanité prostředí. U Holubů mají zase přírodu více na dosah ruky a nedaleko potok. Každý rok fotíme na obou místech a máte teda těžkou volbu :) Doporučuji se tam zajet osobně podívat, promluvit si s provozními a dát si degustační menu. Ať máte nějakou představu. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
@marlinphoto děkuji Vám. U Holubů jsme byli, teď chceme na Beltine. Jídlo jsme zatím nezkoušeli, neměli čas - restaurace byla vyhrazena pro svatbu. Tak uvidíme, ale děkuji Vám za informace.
Odpovědět
@pitris23 Děkuji Vám za Vás komentář. A Vaše kamarádka měla svatbu letos nebo už dříve?
Odpovědět
Profilova fotka
Měla svatbu letos v červnu, bylo hezky, tak obřad měla venku na terase s nádherným výhledem na Lysou :-)
Odpovědět
@pitris23 jé, taky plánujeme červen, uvidíme taky cenově a přístupově, ale děkuji Vám.
Odpovědět
Profilova fotka
Hrál jsem na svatbě v Hotelu Beltine a mohu jen doporučit. Hezké místo a skvělý a ochotný personál.
Odpovědět
@peetrys Velice Vám děkuji za komentář.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@lomilomi Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jste měli svatbu teda na Beltinu?
Odpovědět
Článek se načítá
@marketamarek Teprve nás čeká. Taky budete mít tam?
Odpovědět
@lomilomi rozhodujeme se, čekáme na rozpočet.. vy už máte nějaké bližší info?
Odpovědět
Tak rozpočet jako takový nedostaneš, jen nástřel - pronájem sálu, přibližně za raut a hostinu. Pití až po svatbě.
Odpovědět
@lomilomi tak my jsme dostali rozpočet, z toho máme zaplatit teď 30% jako rezervace a myslím měsíc před svatbou zbytek. Po svatbě už jen pití. Jenže pro nás jsou ty ceny za jednoho panáka šokující! útrata na baru by byla větší než celá hostina, takže bohužel to tam mít nebudeme..
Odpovědět
@marketamarek Děláš si legraci? My ceník nemáme, prý se ceny mění, nechápu? Myslíš, že bys mi ho mohla poslat? Děkuji moc!
Odpovědět
no a tak z čeho jste zaplatili ten rezervační poplatek?
Odpovědět
@lomilomi no a tak z čeho jste zaplatili ten rezervační poplatek?
Odpovědět
@marketamarek To ano, to nám řekli, ale ceník pití ne, víš
Odpovědět
@lomilomi no my jsme to chtěli na kolibě a tam stojí panák obyč.fernetu 65kč. na konci by nám odečetli 20% a vy už teda máte zaplacenou rezervaci?
Odpovědět
@marketamarek jo, my zaplatili zálohu, ale řekli nám něco jiného, 30 % a o cenách prý že teď mluvit nebudeme, to teda koukám :-O
Odpovědět
každopádně to tam budete mít nááádhernééé :-) @lomilomi
Odpovědět
@lomilomi Souhlasím, nádherné místo, taky jsem ho měla ve výběru ;-) U Holubů jsem byla na svatbě jako svědkyně a upřímně mě to tam zas až tak nezaujalo...
Odpovědět
@marketamarek Díky
Odpovědět
@xlostris Děkuji, u Holubů jsme byli také, ale tam k nám nebyl ze strany managementu dobrý přístup, ...
Odpovědět
Holky nějaké názory na Penzion Hájenka a Jaškovská krčma na Těrlicku? nebo např Šindlerův dvůr v Krmelíně?
Odpovědět
@marketamarek Jaškovskou krčmu si všichni chválí, z mého okolí tam měli svatbu 3 lidi a všichni moc spokojeni. Ostatní místa neznám..
Odpovědět
@marketamarek Mám jen drobnou zkušenost se Šindlerovým dvorem. Byli jsme tam normálně na obědě, jídlo bylo přesolené, zavánělo pachem z ledničky a prostory se mi zdály takové zanedbané, trochu se rozpadající. Měla jsem dojem, že se asi majitel moc nesnaží. Říkala jsem si, že bych se bála tam udělat svatbu. Je to ale tsk dva roky, možná se to tam zlepšilo. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?