Menu Forum

Foto & Video na svatbu 27. září 2016

1. zář 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mishus
Registrovala se 27. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishus
Registrovala se 27. října 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ráda bych poptala ideálně balíček svatebního fota a videa na naší svatbu, která se uskuteční 27. září 2016 v Areálu Botanika v Horním Bezděkově.

Prosím o nabídky včetně ceny. Ideálně bych chtěla zachytit konec příprav, obřad (ve 13.30), hostinu a atmosféru, odhaduji cca 6 hodin.
12. srp v 16:08  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
andreanogova
Andrea Nogova Photo
Andrea Nogová PRO

Foto a video - Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
andreanogova
Andrea Nogova Photo
Andrea Nogová PRO

Foto a video - Region Šumperk
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby a dodám kameramana. Pro začátek si prosím projděte můj profil zde, na instragramu a koukněte na můj web (uveden v profilu), kde jsou rozepsány jednotlivé svatební balíčky. Příkládám ještě ukázky fotek spokojených párů, které prošly mým hledáčkem emoticon
23. srp ve 12:06  •  andreanogova.photo/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo

“20 % sleva na volné termíny pro rok 2016 - např. 9.9., 23.9., 1.10. a další. Napište si o ten svůj.”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
monika_tomas
Tomáš Auer PRO

Foto a video - Region Znojmo

“20 % sleva na volné termíny pro rok 2016 - např. 9.9., 23.9., 1.10. a další. Napište si o ten svůj.”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den,

termín máme stále volný s last minute akci s 20 % slevou. Kameramana bych Vám mohl doporučit, nebo bychom to vymysleli jinak. Více informací najdete na mém profilu.

1. zář ve 20:49  •  monikatomas.com  •  To se mi líbí