Sháním použité bílé lodičky. Do 500 Kč

Profilova fotka
Ahojky, Sháním bílé lodičky (použité). Podpatek ne moc velký. Do 500 Kč. Jen v dobrém stavu. Díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
A velikost?
Odpovědět
Profilova fotka
@denni23
Odpovědět
já mám odtud http://www.ital-design.cz/cs_cz/damsk...
Odpovědět
aukro
Odpovědět
Nenapsala jsi velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
V Deichmannu mají bílé na cca pěticentimetrovém podpatku za 499, takže bys je nemusela ani mít použité.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo přesně jak píše hanickaroj v deichmannu mají čistě bílý za 499Kč, podpatek 8cm. taky jsem o nich uvažovala, dají se objednat i přes internet ;-)
Odpovědět
@denni23 ahoooj, zajdi do ccc jsou tam bílé lodičky na malém podpatku a stojí 499:)
Odpovědět
Zkus projet vinted.cz, bude tam toho dost a cenově i za míň určitě :)
Odpovědět
Ahoj. Klidně prodám své svatební, pokud budeš mít zájem. Cena cca 300,- (dle domluvy) vel. 39. Foto pošlu, případně nakoukni do alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacaba123 můžu se zeptat, jak kvalitní boty jsou? Jsou pohodlné? Chci v nic vydržet celý den a už začínám být zoufalá, protože chci koupit kvalitní boty, za které ale nechci dát přes 2 tisíce :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poraďte, kde koupit kvalitní a pohodlnou obuv, ve které bych mohla vydržet celý den. Na internetu je bot spousta, ale já tomu nevěřím. Už jsem si takhle jedny objednala a zase vracela, protože to prostě byly čínské šunty. Chtěla jsem max. do tisíc korun. Sama mám zkušenost s obyčejnou botou koupenou na stánku s nizoučkým podpatkem a Tamariskama na obřím podpatku a platformě.. překvapivě celý večer se dá vydržet právě v tamariskách a ty ze stánku letěly do popelnice. Proto chci opravdu nějakou dobrou značku... (internet nebo obchod v Brně). Příští týden už je potřebuju kvůli zkrácení šatů a pořád žádné nemám :(
Odpovědět
Článek se načítá
@krobinka já jsem spokojená i když podpatek je vyšší, ale já jsem zvyklá na podpatky, na svatbě jsem v nich vydržela jen obřad, protože mi zarůstal nehet na palci :D ale jako za ty prachy nový boty pche, v Daichmanu jsem je sháněla taky a teda proti těm, co jsem měla se Daichman může jít zahrabat, myslím, že je mám i v albu, jestli ne, tak pošlu foto, nechala jsem si je na nošení.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říkala co jsem tam asi zapoměla napsat... velikost. :-D :-D tu mám 40. Tak já oběhnu ty obchody třeba nějaký seženu :-) Dík za info holky
Odpovědět
@markynkamajky ja jsem mela objednany ty z deichmana,byly super,jen bohuzel nejmensi velikost byla 38,tak jsem si ji objednala,marne jsem doufala,ze mi budou,bohuzel to cislo je znat,potrebuju o cislo vetsi,nastesti sly vratit a penize mi vratili.
Odpovědět
@krobinka asi bych zasla do toho Tamarisu. Nebo ted jsem koupila ve Vankovce ve Strollu s vyssim podpatkem, ale na to jak jsou vysoke se v nich da vydrzet, ale jsou teda drausi. Pokud chceš opravdu kvalitni boty, tak do 1000 asi nesezens.. :-)
Odpovědět
Já kupovala loni u deichmanna čistě bílé lodičky. Byly moc pohodlně, ale stejně sem se večer přezula do bílých páskovek. Jelikož bylo celý den horko, tak už mi otékaly nohy a bylo to mnohem pohodlnější. a pod šatama to nebylo vůbec vidět - byly sice bílé, ale nikdo si ani nevšiml že sem se přezula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem sehnala v deichmanu. Bílé lodičky za 499,- Snad v nich vydržím. Nejsem moc zvyklá na podpadky. Nosím jen na plesy atd...Ale jsou moc hezký. Tak doufám že v nich přežiju že nebudu mít nohy samí puchýř. :D ale na večer to taky vidím na přezutí do něčeho pohodlnějšího. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem zmiňovala ty z Deichmanna. Včera jsem v nich byla celý den, vzala jsem si je do práce a jsou fakt hrozně pohodlné. Vyšlápla jsem v nich pět pater a proběhla Václavák nahoru a dolů, seděly jak ulité a nikde nic netlačilo :-) Takže pár hodin v nich půjde přežít bez problémů, doporučuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučovali mi tam ještě gelové podložky aby se neklouzala noha a bylo to pohodlnější. Máte s tím nějaké zkušenosti. Má cenu si to pořídit ??
Odpovědět
@denni23 já mám něco takového a jsem moc spokojená, opravdu mi to prodloužilo dobu, co v těch botech vydržím a cítím se pohodlně...
Odpovědět
Profilova fotka
@janica252 Kolik to tak stoji ??
Odpovědět
Profilova fotka
@denni23 Zkoušela jsem dvoje, ale k ničemu. Vždycky se mi nějak hnuly a třeba u páskových plesových bot mi dokonce vylezly ven :-D A to jsem měla Schollky.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanickaroj A to je nějaké nalepovací nebo se tam jen vloží ??
Odpovědět
Profilova fotka
@denni23 Vyloženě nalepovací, jestli si dobře pamatuju, ne, ale je to takový ten silikon, který se přichlípne a měl by držet.
Odpovědět
Já mám nalepovací a drží jak přibité....myslím je to něco podobného jak toto http://archashop.cz/ostatni/1603-gelo..., koupila jsem to u nás v obuvi určitě do stovky
Odpovědět
a
Odpovědět
Profilova fotka
@certik13 Neukazuje se mi tady text. Ale lidočky jsem si už pořídila. Díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?