Kde seženu svatební boty do 500 kč?

Nemůžu najít botky kolem 500 Kč. Líbí se mi jedny od vientamců, ale mají černou podrážku a černý podpatek, vadí to?Dobře se v nich chodí ... jsou velmi pohodlné. poradíte?
Odpovědět
1
2
Já myslím, že záleží na tobě co se ti líbí nebo ne ... pokud si nejsi jistá tak bych se možná ještě mrkla po obchodech - a teď navíc možná budou slevy bot po plesové sezóně. Mě se třeba podařily sehnat jedny u John Garfield (celobílé) za 499,- (ale už na konci listopadu) PS: byla jsem i na svatbě, kde měla nevěsta tmavý spodek bot a zase to tak nerušilo: ono záleží i na šatech atd.)
Odpovědět
já budu mít pod šatama tajemství-TENISKY:-D,mám problémy s klenbou a lodičky a podpadky mi nedělají dobře.. Hlavně,že se tobě líbí a jsou pohodlněé
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: ahoj, já koupila přes internet, dnes mi přišly, kukni sem http://www.beremese.cz/album/view.php... Stály necelých 500,-, jsou krásné a pohodlné.....
Odpovědět
skiasl:Ahojky já jsem taky měla bílé lodičky a měli černý podpatek a podrážku myslím si že je to úplně jedno vzhledem k tomu že nevěsta by měla mít šaty tak dlouhé že by jí neměli ty boty jít vidět jde o to jestli máš dlouhé šaty až budeš vystupovat z auto apod. aby bylo vidět že máš bílé botky nic víc.
Odpovědět
treisi - já to viděla v nějaký filmu? Její tatík měl firmu na výrobu tenisek a ona měla pod svatebníma šatama "svatební tenisky" - mně to přijde děsně prďácký, když nevěsta zvedne šatky a pod nima třeba netypický baleríny nebo tenisky :-) Ovšem máme mezi kamarádama jednu princeznu, šla k oltáři s tatínkem, předal jí ženichovi, ona se otočila na svatebčany, poodrhnula svojí asi třimetrovou vlečku, ukázala svý červený martensky, mrkla na nás a pokračovalo se dál :-D (P.S.: Babičky to přežily všechny 8-) :-D )
Odpovědět
amimi: já chci bílé a nebo taky červený,přítel zase bude mít trenky s prasátkama :-D :-D
Odpovědět
treisi: tenisky jsou boží :-D Už jsem tadz v albumech viděla pár moc hezkých fotiček s teniskama (jak nevěsta tak ženich ;-) ) - byly to tyto http://www.rawshoe.co.uk/Shoe%20Image... :-D
Odpovědět
slovnicek:my jsem si každej řekli co chceme úleťácký ale u přítele chci ať má normálka černý boty,ty trencle u něj stačí :-D :-D
Odpovědět
rozalie7:a jak to mám udělat aby nebyl vidět černý spodek?
Odpovědět
tresi - byl to film "Otec, hlava rodiny" už jsem si vzpomnělaaaa :-D a je k tomu i jakési volné pokračování "Otec nebo dědeček" 8-)
Odpovědět
amimi: :-D děkuju :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Moje sestra měla na svatbě také tenisky, sehnala jsem jí je v Deichmannu asi za 500,- Kč i když jsem pro ní už měla koupené pěkné botky na nízkém podpatku ( na vyšším by se mi zabila). Předtím měla natržené vazy v noze a sádru jí sundával doktor asi týden před svatbou, takže musela mít pevněší obuv. Měly veliký úspěch, příští rok se vdávám já, takže mám na výběr ze dvou druhů bot. Tenisky se mi také moc líbí a dokonce jet o i mé číslo. Možná vezmu oboje, jedny pak budou na přezutí, když nebudu moci vydržet na podpatku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky z diskuze Brno a okolí teď někdy minulý týden kupovaly levné boty v Tescu - prý ta byla nějaká sleva. Tak zkuste juknout tam. Já měla z Deichmanna balerinky do 500,-, tam se za tyto ceny dají sehnat bílé boty různých typů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Já jsem taky dlouhou dobu sháněla botky pod šaty. Nebylo to nic jednoduchýho, protože mám velikost 41 a k tomu jsem dost vysoká. Takže připadaly v úvahu jenom balerínky, ale skoro všude, kde jsem byla, měli malý velikosti a když už by pasovala velikost, tak zase nebyly v bílý barvě... Nakonec jsem objevila v Praze dva obchody. Jeden na Národní třídě - Fellini a druhý u metra Anděl - Bellini. Mají tam nejen krásný oblečení za skutečně nízký ceny, ale hlavně boty! Ty moje jsem sehnala za 138,- kč! Přesně podle mých představ a na nízkém podpatku. Myslím si, že je zbytečný utrácet za střevíčky tisíc korun a víc, když je máte pouze jednou na sobě ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. já jsem si botičky koupila v prioru. stály 499,- a dokonce jsem je tam nedávnou viděla zlevněné na 379,-. ale i s původní cenou jsem moc spokojená. nečekám od nich nic víc než že vydrží do doby než si je sundám u postele před spaním. a když vydrží dýl tak budu příjemně překvapená. jen malý zádrhel při kupování. místo obvyklé velikosti 37 nebo 38 jsem si musela koupit velikost 39! to jsou moje první třicetdevítky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám botky z John Garfield za 538,- Kč (viz albíčko - měli je i v bílé barvě) a kromě těchhle měli spousta jiných taky celkem hezkých do těch 500,-. A byla jsem i v CCC, sice divnej design a většina byla až tak kolem 700,- ale pár levnějších jsem tam viděla taky...
Odpovědět
Já koupila botičky v Deichmannu za 549 Kč, jsou moc krásný a mám je v albíčku. Mají podpatek nízký tak akorát a dobře se v nich chodí...
Odpovědět
Moc pěkné boty a na větších podpatcích, pokud některá hledáte jsou v Humanicu a mají jich tam dost. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ty svoje (mám je v albu) mám za 395,- a nemají chybičku, i když vyloženě svatební nejsou, ale zas se dají využíz i jinde.. ;-) vietnamci to prostě jistí.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám ty svoje z deichmanu za 449 .-) a do 500 tam měli spoustu krásných botek včetně balerinek :-)
Odpovědět
ja mam botky za 350kč (taky je mam v albu) střevíčky normalně nenosím tak sem si je koupila u vietnamců a libí se mi a hlavně jsou pohodlné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak já mám botky z deichmanu stály mě 450 :-D
Odpovědět
sijen: což o to, mě by se moc líbily, ale mám nohu 37 :-(
Odpovědět
Ahoj, taky jsem měla od Vietanmců svatební lodičky - 7cm podpatek - 150,- ( a vydržely už i další akce - ples, zlatá svatba,...) A jak psala Luc - nejnovější úlovek z Teska - sandále se štrasem - výprodej za 180,- :-D (a měli i dozlatova lodičky nebo bílé "krajkové" balerínky) .... oboje v albu příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak to já měla boty místo od vietnamců od rusů, v Praze je teď docela hodně prodejen s levnýma botama, třeba nahoře na václaváku, potom ve vodičkové, asi 2-3 cestou z národní na karlák, mám už odtamtud asi 2 boty a kolegyně taky a manžel i brácha (svědek) měli boty taky od tama a vydržely
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já jsem si koupila botky u Johna Garfielda, chtěla jsem původně barevné, ale když mi tam jedny bílé zlevnili na 149,- x-) tak jsem se rozhodla, že to nebudu dál řešit a koupím je. Jsou bílé páskové a protože mám velikost 36 vypadají jako pro popelku :-). Bylo to asi před dvěma týdny a měli jich tam v této cenové relaci docela dost. Boty jsem scháněla ze všeho nejdéle a teď hodně dlouho žádný obchod s botama nechci vidět :-p.
Odpovědět
sunnina: Ahojky, teda musím s Tebou plně souhlasit s koupí takhle levných botiček...včera jsem si pročítala tuto diskusi a docela Ti záviděla, že jsi sehnala tak levné boty...opravdu nemá cenu kupovat drahé, už vůbec ne přes tisícovku, protože je to jen na jeden den a pak hurá do krabice...No a včera Ti tak chodím po nákupech a narazila jsem na krásné lodičky jen za 195 Kč...takže jsem byla šťastná jak blecha...Rada všem nevěstám - nemá cenu si kupovat drahé boty, pokud se v nich nechystáte chodit dále. Já tak draze koupila závoj a taky si teď říkám, že bylo zbytečné tolik peněz investovat do věci, která bude jen chvilku. Hodně štěstí všem nevěstám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, botky, co mám v albu, jsou od vietnamců za Kč 299,- a myslela jsem, jak krásně levně jsem nakoupila, ale koukám, že některé z vás mě pěkně trumfly ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?