Židle u obřadu?

Řešíme s přítelem, zda mít u obřadu který bude venku na zahradě restaurace i židle pro svatebcany. Je to samozřejmost nebo můžou svatebcani i stát na těch pár minut? Máte někdo zkušenost? Dekuji
Odpovědět
Na většině svateb, co jsem byla, židle ani nebyly - jen pro pár starších osob, co si sedly. A tam, kdy byly, tak stejně nikdo neseděl. My jsme se proto rozhodly dát jich jen pár.
Odpovědět
Profilova fotka
24 lidi sedet, zbylých 36 lidi bude stát. Úplně normální. Židle jsou tam jen pro nejbližší rodinu
Odpovědět
Já mám zkušenost asi ze 4 svateb venku, že všude bylo pár židlí pro nejbližší rodinu ale nikdo nevěděl, kdo si tam může sednout. Kolikrát pak ta místa zůstala prázdná a sedli si kamarádi. Pokud se tedy rozhodneš pro místa k sezení, doporučuji aby to tam někdo koordinoval a řekl, kdo si tam sedne. Sami fotografove pak říkají, ať si tam sedne aspoň někdo, že to na fotkách vypadá hloupé, když jsou místa prázdná 🙂
Odpovědět
Já jsem v posledních snad 5 letech byla jen na svatbách, kde bylo u obřadu pár židlí pro rodinu a zbytek svatebčanů stál. Sami to plánujeme takhle udělat - rezervovat pár míst pro rodiče, prarodiče, těhotné kamarádky a starší příbuzenstvo a zbytek svatebčanů bude stát.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?