Menu Forum

Zámek Pardubice 2014

14. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
safebutter
1
Registrovala se 5. října 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 2. srpna 2014
    Pardubický zámek, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
safebutter
1
Registrovala se 5. října 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 2. srpna 2014
    Pardubický zámek, Region Pardubice
 Ahoj,
2.8.2014 ve 12 hod máme obřad na zámku v Pardubicích, ale řekli nám, že nezajišťují hudbu, abychom se poptali, někoho, kdo se tam bral, co a jak, ale bohužel nikoho neznáme.. Najde se tu někdo, kdo mi mi mohl poradit kolik písniček, kdy je pustit, kdo je pouštěl atd? Moc děkuju za každou odpověď..
27. dub 2014 v 10:34  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

Dobré nedělní dopoledne. Myslím, že Vám udělám radost. Jsem mobilní DJ. Mrkněte zde na můj profil PRO a na webky. Pokud budte mít zájem, můžeme se setkat a projednat vše potřebné. Jsem každý den v Pardubicích a tak není problém skoro kdykoliv. Můžeme i projednat hudbu na oslavu.
DJ Zdenek emoticon
27. dub 2014 v 11:42  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dee8
Registrovala se 9. července 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dee8
Registrovala se 9. července 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj,
já to ani nevěděla, že nezajišťují hudbu. Dozvěděla jsem se to až před obřadem, tak bylo ticho emoticon a nic se nestalo. ..
14. srp 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí