Veselá nebo rychlejší písnička na nástup k obřadu.

Profilova fotka
Ahoj, zažily jste někdy, že by na nástup nevěsty a ženicha k obřadu hrála nějaká veselá, popřípadě rychlejší písnička? Já byla na hodně svatbách (soukromě i pracovně) a nikde jsem to nezažila, ale ten nápad se mi líbí. Ja totiž vnímám všechny ty ač krásné, ale dojemné pomalé písničky jako spouštěč slz a raději bych úsměvy 🙂 A teda hlavně nechci brečet už od nástupu, jsem zastánce toho že na svatbách se nebreci, naopak, ale u svojí se bojím, že už tímhle by to začalo 😅 Díky za názory!
Odpovědět
Profilova fotka
Když bude rychlejší pujdes i rychleji a chvatat k oltáři nechceš... I když podvedomne budeš si říkat ze nesmis jít rychle, tak stejně te to donutí... Za me to ma byt pomalejsi... My na odchod máme třeba Dont stop me now, tam mi to přijde v pohodě, ale na příchody máme camráky jak já říkám, ale to prostě podle me jinak nejde
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Hmm, to je asi fakt, tak proto to nikdo nemá 😄 Chvátat určitě nechci, tak možná najít nějakou pomalou písničku, která mě nebude moc dojímat 🤷‍♀️ Na odchod super písnička.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetatom pokud chceš všechny rozesmát před obřadem tak udělej něco takového: https://www.instagram.com/reel/CS5K6y... Ale musíš mít nějakého takového blázna 😅 my ho máme 🙏 myslím ze všechny položíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova To je skvělý 😁 Myslím, že bych někoho našla 😁 Super tip! Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetatom není za co, to teďka letí no 😅 nebo ze rozdávají piva a tak...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
já zažila, že ženich šel na rychlejší písničku a přišlo mi to super. on je takový showman, tak se to k němu hodilo 🙂 sama přemýšlím o nějaké veselejší, trošku rychlejší ale zatím nemůžu najít tu pravou 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?