Menu Forum

Tlumocnik na obrad nemcina 26.9.2015 Cesky Krumlov

25. lis 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jana280375
2
Registrovala se 28. června 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 26. září 2015
    Klaster Zlata Koruna, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
jana280375
2
Registrovala se 28. června 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 26. září 2015
    Klaster Zlata Koruna, Region Český Krumlov
 Dobry den,hledam tlumocnika na obrad z cestiny do nemciny,nemusi to byt soudni tlumocnik.... Dekuji Jana
7. črc 2015 v 10:04  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
l_a_u
Registrovala se 17. června 2014 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
l_a_u
Registrovala se 17. června 2014 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků.
 Už jsem to tu někde psala. Tlumočník nemusí být soudní, ani "profesionální". Může to být klidně někdo z rodiny nebo přátel, kdo ovládá oba jazyky. V tom případě je asi lepší předem mít k dispozici text proslovu. Určitě je potřeba to předem domluvit s matrikářem. Více informací na stránkách MVČR: http://www.mvcr.cz/clanek/uzavreni-manzelstvi-statniho-obcana-ceske-republiky-s-cizincem-na-uzemi-ceske-republiky.aspx
7. črc 2015 ve 22:19  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
 Nejsem si jistá, jestli je pro takovou poptávku Beremese vhodné fórum. Nejlepší je kontaktovat Komoru soudních tlumočníků, Jednotu konferenčních tlumočníků nebo najdeš profesionála klasicky na internetu. Mladí profesionální tlumočníci se sdružují na Facebooku ve skupině Simultánní blekotání emoticon, tam někoho najdeš velice rychle.
7. črc 2015 v 10:21  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarcaa2
Registrovala se 7. července 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
jarcaa2
Registrovala se 7. července 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Zlín.
 Ten soudní to zná a přeloží nejpřesněji. Klasický by možná potřeboval nějaký text předem a řekl by si něco za přípravu. Zkuste poptat a uvidíte. V ceně bude rozdíl, pokud potřebujete a nebo nepotřebujete kulaté razítko..http://datalot.justice.cz/justice/repznatl.nsf/$$SearchForm?OpenForm&Seq=1#_RefreshKW_select_5
7. črc 2015 ve 12:20  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avim
Registrovala se 27. května 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
avim
Registrovala se 27. května 2015 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
 Ahojky, mnoo my hledame do anglictiny. A vzhledem k tomu, ze muj nastavajici nerozumi ani zbla cesky
musi to byt tlumocnik jmenovany ministerstvem spravedlnosti. Najdes je na www.justice.cz.... docela vopruz chjoooo
7. črc 2015 v 15:24  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gingerhany
Registrovala se 19. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gingerhany
Registrovala se 19. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, nevim kam přesně napsat dotaz. Sháním tlumočníka na svatbu. Protože jediný lotyšský co je v čr v den svatby nemůže, sháním do ruštiny. Ale říkají si o 3000 Kč a to se jedná o civilní obřad! Nevíte o nějakém který si neřiká tak nehoráznou sumu za max půl hodiny práce???!
25. lis 2015 v 07:18  •  To se mi líbí