Tip na oddávající

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, nemáte prosím tip na církevního oddavajiciho, který by oddal nevěřící? Pana Řeháka, Pivoňku, Makovicku a Samojskeho jsem jim zkoušela. Měli jsme mít svatbu v květnu a domluveného pana Pivoňku, který je úžasný, bohužel svatba byla zrušena a v novém termínu již mají všichni výše zmínění plno 😞
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohla bych taky poprosit o výše zmiňovaný seznam? 😊
Odpovědět
Dobrý den, mohu také požádat o seznam? Děkuji 🙂
Odpovědět
Dobrý den, můžu poprosit taky o seznam oddávajících? Máme mít svatbu příští rok v Boskovicích a co jsme měli mít pastora, tak nám to nakonec odřekl, protože zrovna v tom termínu mají povinnou konferenci. Matrika nemůže a jinak asi už skoro z 20 lidí polovina nemůže a polovina se mi zatím neozvala 😞 Už začínám být zoufalá 😞 Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebal můžu se prosím zeptat, koho všechno jste kontaktovali? Mám to dost podobně a už jsem taky bezradná. 😔
Odpovědět
Ahoj nevesty, posílám seznam oddavajicich, které jsem tehdy kontaktovala (rok 2020). Třeba vám to nektere pomuze. Byla jsem ve stejne situaci jako vy a nakonec jsem nasla 🙂 jsem z jižních čech, takže například oddávající z okolí Moravy jsem nekontaktovala a spoustu dalších mi napsalo, že mimo Prahu neoddává. Obecně být Vámi tak bych oslovila všechny UNITÁŘE, je jich asi 5 a jsou nejvíce volná církev. Poté jsem hledala u EVANGELIKŮ, na jejich stránkách jsem si našla ty co byli nejlblíže našemu místu, pak APOŠTOLSKÁ CÍRKEV a ještě můžete zkusit HUSITY, ale ti se mi zdáli, že jsou ohledne viry striktnější. JINÁ CÍRKEV Tomáš Řehák tomi.rehak@sezna.cz Jiná církev - asi nejznámější ze všech, jezdí po celé republice a má i několik obřadů denně Dobroslav Makovička dobroslav.makovicka@seznam.cz UNITARIA Luděk Pivoňka unitaria.plzen@seznam.cz PLZEŇ - toho jsme měli domluveného na původní termín, je to skvělý člověk, byli jsme u něj na schůzce a strašně sympatický pán, ukázal nám jak by probíhal obřad, vše by bylo podle nás, na boha se vůbec neptal. Nicméně je to jeden z lidí, kteří jsou obsazení hodně dopředu. Vlastimil Krejčí vlastik.krejci@mail.com TEPLICE/PRAHA - také velmi ochotný, je z Teplice, ale moznost sejít se v Praze. Nicméně nám na rovinu řekl, že svatby jsou hlavním zdrojem církve a cena obřadu se pohybuje okolo 8 tis. Petr Samojský samojsky@sezdanka.cz Praha Také hodně populární s dobrými recenzemi, obsazen hodně dopředu. Karolina Sofia Pavala unitaria.liberec@seznam.cz Liberec Na tuto paní jsem četla spoustu kladných recenzí, bohužel pro nás je moc daleko. Jarmila Plotěná unitaria.brno@seznam.cz Brno EVANGELICKÁ CÍRKEV Michal Šourek michal.sourek@evangnet.cz Praha Mikuláš Vymětal Mikulas.Vymetal@seznam.cz Praha Pavel Dvořáček pavel.dvoracek@evangnet.cz Volyně Petr Špirko petr.spirko@evangnet.cz Praha Zdeněk Šrom zdenek.sorm@evangnet.cz Praha (mimo prahu neoddává) David Nečil david.necil@evangnet.czČB Zde najdete seznam všech evangelíků podle toho kde působí: https://www.evangnet.cz/cce/kazatele/ HUSITI Hana Tonzarová tonzarova@ccsh.cz Praha Martina Viktorie Kopecká martina.viktorie@icloud.com Louny APOŠTOLSKÁ CÍRKEV Pavel Knob ac.dobrazprava@seznam.cz Praha Štěpán Beran stepicekberan@hotmail.com ČB Takže vám všem přeju, abyste brzy našli oddávajícího a svatba se vydařila podle vasich představ🙂
Odpovědět
@karolina_hromadkova my jsme se hodně zaměřovali na apoštolskou církev. Kontaktovali jsme: Tomáš Řehák, Jiří Hanak, Rostislav Šiška, Pavel Knob plus apoštolské církve v Praze, ale to je daleko do těch Boskovic. Nikdo nemůže, jeden pastor to potvrdil a pak nam napsal, ze nemuze skrz konferenci. No a to je povinna konference pro apoštolské církve zrovna v termínu naši svatby 🙈 Takže teď se zaměřujeme na další, protože pro nás je možný jen církevní sňatek, protože matrika v ten den neoddava. Nejsložitější na cele svatbě je fakt najít oddavajiciho 😄 Jeden farář nám to teda teď potvrdil, tak snad to bude už na 100%.
Odpovědět
@andrea901 moc děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@luciebal moc děkuji 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@karolina0812 dobrý den, byla byste tak moc hodna a zaslala seznam onech zminovanych oddavajicich. Jiz jsem obvolala co slo a vypada to na velke fiasko😰😰😰😢😢😢 Moc moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@barbara_produkt kontakty na oddávající, které znám já jsem sepsala do blogu https://www.lenkavanickova.cz/mozne-v... 😊 Držím palce ať najdete!
Odpovědět
@lenka_vanickovabd tie mena z vasho blogu su extremne zname. Tito oddavajuci maju plno na rok dopredu, taky pan Kopecky mi ponukal piatok, dakujem pekne... Chcelo by to konecne zacat sklonovat aj ine mena ❤️
Odpovědět
Článek se načítá
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?