Tip na oddávající

5. srp 2022590
  • @karolina0812  Dobrý večer, mohla bych také požádat o seznam do zprávy? Moc děkuji! 🙂

• @karolina0812  Moc prosim o seznam, take se mi nedari.. moc dekuji

• @karolina0812  Dobrý den, mohu také poprosit o seznam? 🙂

• Sponzor fóra
  • @karolina0812  dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání kontaktů na oddávající ? Mnohokrát děkuji

• Dobrý den, mohla bych Vás taky poprosit o zaslání kontaktů na oddávající? Napsala jsem už kde komu a všichni mají plno. Mockrát děkuji 🙂

• Dobrý den, můžu taky poprosit o seznam? děkuji moc 🙂

• Dobrý den, mohla bych se také připojit k zástupu nevěst a poprosit Vás o seznam oddávajících? Moc Vám děkuji 😉

• @janajsa  @lucka_hrdlickova  @bendi24  máte sz. Zkuste také kontaktovat @karolina0812  ta má také seznam, který posílala předchozím slečnám.

• @karolina0812  Dobrý den, chtěl jsem Vás také poprosit o pomoc a zaslání seznamu oddávajících. Děkuji předem 😊

• @karolina0812  @andrea901  mohu taky poprosit o seznam? Dekuji

• 🙂

• @karolina0812  @andrea901  Mohu také požádat 🙏

• @karolina0812  @andrea901  mohu prosím také požádat o seznam? Mockrát děkuji

• @andrea901  @karolina0812  
    Ahoj, moc se omlouvám, ale dostali jsme se do stejné situace, tak se připojuji k žádosti. Prosím mohla bych vás také poprosit o seznam 🙂

Ahoj, mohla bych také poprosit o seznam?

Moc děkuji 🙂

• Sponzor fóra
    Ahoj, přidávám se s prosbou o seznam oddávajících.

Moc děkuju 🙂

• @karolina0812  Dobrý den, mohli bychom Vás poprosit o zaslání zmiňovaného seznamu do zprávy, byli bychom Vám vděčni. 🙂

• @karolina0812  dobrý den, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale také bych byla moc ráda o kontakty na oddávající 🙂 Děkuju.

• @karolina0812  Dobrý den, mohu vás také poprosit o seznam? Klidně zašlete na email kaja.stefanova@seznam.cz
    Moc děkuji!

• Tak i já se připojuji s prosbou o seznam a kontakty na oddávající 🙂 Děkuji!

Ahooj, mohla bych také poprosit o seznam oddávajících ?

Moc děkuji !!!!! 🙂

• @karolina0812   Dobrý den, mohu Vás také poprosit o seznam oddávajících? Úřad nás rezolutně odmítl s tím, že mají přes léto dovolenou, aniž by je zajímal termín... Mockrát děkuji! Katka

• Dobrý den, mohla bych také poprosit o seznam? Už jsem na oběšení... nikde nikdo :/ děkuji moc, Katka

• Zdravím, taky bych chtěla moc moc poprosit o seznam oddávajícíh. 🙏🙏🙂 děkuji

• Zdravím, mohla bych také poprosit o seznam? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Děkuji! 🍀 V.

• Dobrý den, mohu taky poprosit seznam? Úřad s námi pěkně vyběhl, a nevím jaké máme jiné možnosti. Jak to funguje s církevním oddávajícím prosím?

• @karolina0812  dobry den, nemela by jste jeste ten seznam oddavajicich brno a okoli? Dekuji.. hezky den.

• Dobry den, mohla bych nekoho poprosit o seznam oddavajicich, bud cela CR nebo Praha-stredocesky-plzensky kraj.
    Dekuji

• Vím že jsem asi 150. ale můžete mi prosím poslat taky seznam oddávajících? Děkuji

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé

Nenajdete u nás jen krásný svatební den, ale především vytvoříte jeho jedinečný příběh.
    Spolu napíšeme i ten váš….
    Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
    Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
    Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
    Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.
    Články od našich partnerů
    Svědčíte na svatbě? Poradíme, co si obléci
    Originální dárek potěší každého svatebního hosta
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Archiv článků od partnerů