Tip na oddávající

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, nemáte prosím tip na církevního oddavajiciho, který by oddal nevěřící? Pana Řeháka, Pivoňku, Makovicku a Samojskeho jsem jim zkoušela. Měli jsme mít svatbu v květnu a domluveného pana Pivoňku, který je úžasný, bohužel svatba byla zrušena a v novém termínu již mají všichni výše zmínění plno 😞
Odpovědět
@karolina0812 Dobrý večer, mohla bych také požádat o seznam do zprávy? Moc děkuji! 🙂
Odpovědět
@karolina0812 Moc prosim o seznam, take se mi nedari.. moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina0812 Dobrý den, mohu také poprosit o seznam? 🙂
Odpovědět
@karolina0812 dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání kontaktů na oddávající ? Mnohokrát děkuji
Odpovědět
Dobrý den, mohla bych Vás taky poprosit o zaslání kontaktů na oddávající? Napsala jsem už kde komu a všichni mají plno. Mockrát děkuji 🙂
Odpovědět
Dobrý den, můžu taky poprosit o seznam? děkuji moc 🙂
Odpovědět
Dobrý den, mohla bych se také připojit k zástupu nevěst a poprosit Vás o seznam oddávajících? Moc Vám děkuji 😉
Odpovědět
@janajsa @lucka_hrdlickova @bendi24 máte sz. Zkuste také kontaktovat @karolina0812 ta má také seznam, který posílala předchozím slečnám.
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina0812 Dobrý den, chtěl jsem Vás také poprosit o pomoc a zaslání seznamu oddávajících. Děkuji předem 😊
Odpovědět
@karolina0812 @andrea901 mohu taky poprosit o seznam? Dekuji
Odpovědět
🙂
Odpovědět
@karolina0812 @andrea901 Mohu také požádat 🙏
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@karolina0812 @andrea901 mohu prosím také požádat o seznam? Mockrát děkuji
Odpovědět
@andrea901 @karolina0812 Ahoj, moc se omlouvám, ale dostali jsme se do stejné situace, tak se připojuji k žádosti. Prosím mohla bych vás také poprosit o seznam 🙂
Odpovědět
@andrea901 @karolina0812 Ahoj, mohla bych také poprosit o seznam? Moc děkuji 🙂
Odpovědět
@andrea901 @karolina0812 Ahoj, přidávám se s prosbou o seznam oddávajících. Moc děkuju 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina0812 Dobrý den, mohli bychom Vás poprosit o zaslání zmiňovaného seznamu do zprávy, byli bychom Vám vděčni. 🙂
Odpovědět
@karolina0812 dobrý den, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale také bych byla moc ráda o kontakty na oddávající 🙂 Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina0812 Dobrý den, mohu vás také poprosit o seznam? Klidně zašlete na email kaja.stefanova@seznam.cz Moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já se připojuji s prosbou o seznam a kontakty na oddávající 🙂 Děkuji!
Odpovědět
@andrea901 @karolina0812 Ahooj, mohla bych také poprosit o seznam oddávajících ? Moc děkuji !!!!! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina0812 Dobrý den, mohu Vás také poprosit o seznam oddávajících? Úřad nás rezolutně odmítl s tím, že mají přes léto dovolenou, aniž by je zajímal termín... Mockrát děkuji! Katka
Odpovědět
Dobrý den, mohla bych také poprosit o seznam? Už jsem na oběšení... nikde nikdo :/ děkuji moc, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, taky bych chtěla moc moc poprosit o seznam oddávajícíh. 🙏🙏🙂 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mohla bych také poprosit o seznam? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Děkuji! 🍀 V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu taky poprosit seznam? Úřad s námi pěkně vyběhl, a nevím jaké máme jiné možnosti. Jak to funguje s církevním oddávajícím prosím?
Odpovědět
@karolina0812 dobry den, nemela by jste jeste ten seznam oddavajicich brno a okoli? Dekuji.. hezky den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mohla bych nekoho poprosit o seznam oddavajicich, bud cela CR nebo Praha-stredocesky-plzensky kraj. Dekuji
Odpovědět
Vím že jsem asi 150. ale můžete mi prosím poslat taky seznam oddávajících? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, obepsala jsem asi 5 oddávajících. Bohužel někdo neodepisuje vůbec, ostatní nemůžou. Došly mi už nápady, koho dál zkusit 😞 . Mohla bych poprosit také seznam? Děkuji mockrát 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?