Tip na oddávající

13. kvě 2022560
  • @karolina0812  Dobrý večer, mohla bych také požádat o seznam do zprávy? Moc děkuji! 🙂

• @karolina0812  Moc prosim o seznam, take se mi nedari.. moc dekuji

• @karolina0812  Dobrý den, mohu také poprosit o seznam? 🙂

• Sponzor fóra
  • @karolina0812  dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání kontaktů na oddávající ? Mnohokrát děkuji

• Dobrý den, mohla bych Vás taky poprosit o zaslání kontaktů na oddávající? Napsala jsem už kde komu a všichni mají plno. Mockrát děkuji 🙂

• Dobrý den, můžu taky poprosit o seznam? děkuji moc 🙂

• Dobrý den, mohla bych se také připojit k zástupu nevěst a poprosit Vás o seznam oddávajících? Moc Vám děkuji 😉

• @janajsa  @lucka_hrdlickova  @bendi24  máte sz. Zkuste také kontaktovat @karolina0812  ta má také seznam, který posílala předchozím slečnám.

• @karolina0812  Dobrý den, chtěl jsem Vás také poprosit o pomoc a zaslání seznamu oddávajících. Děkuji předem 😊

• @karolina0812  @andrea901  mohu taky poprosit o seznam? Dekuji

• 🙂

• @karolina0812  @andrea901  Mohu také požádat 🙏

• @karolina0812  @andrea901  mohu prosím také požádat o seznam? Mockrát děkuji

• @andrea901  @karolina0812  
    Ahoj, moc se omlouvám, ale dostali jsme se do stejné situace, tak se připojuji k žádosti. Prosím mohla bych vás také poprosit o seznam 🙂

Ahoj, mohla bych také poprosit o seznam?

Moc děkuji 🙂

• Sponzor fóra
    Ahoj, přidávám se s prosbou o seznam oddávajících.

Moc děkuju 🙂

• @karolina0812  Dobrý den, mohli bychom Vás poprosit o zaslání zmiňovaného seznamu do zprávy, byli bychom Vám vděčni. 🙂

• @karolina0812  dobrý den, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale také bych byla moc ráda o kontakty na oddávající 🙂 Děkuju.

• @karolina0812  Dobrý den, mohu vás také poprosit o seznam? Klidně zašlete na email kaja.stefanova@seznam.cz
    Moc děkuji!

• Tak i já se připojuji s prosbou o seznam a kontakty na oddávající 🙂 Děkuji!

Ahooj, mohla bych také poprosit o seznam oddávajících ?

Moc děkuji !!!!! 🙂

• @karolina0812   Dobrý den, mohu Vás také poprosit o seznam oddávajících? Úřad nás rezolutně odmítl s tím, že mají přes léto dovolenou, aniž by je zajímal termín... Mockrát děkuji! Katka

• Dobrý den, mohla bych také poprosit o seznam? Už jsem na oběšení... nikde nikdo :/ děkuji moc, Katka

• Zdravím, taky bych chtěla moc moc poprosit o seznam oddávajícíh. 🙏🙏🙂 děkuji

• Zdravím, mohla bych také poprosit o seznam? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Děkuji! 🍀 V.

• Dobrý den, mohu taky poprosit seznam? Úřad s námi pěkně vyběhl, a nevím jaké máme jiné možnosti. Jak to funguje s církevním oddávajícím prosím?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rádi pro vás zorganizovat jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou atd., Co se stane v Praze, zůstane v Praze!
    KD Velké Bílovice-catering
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.
    Články od našich partnerů
    Svatební fotograf pro celou Českou republiku
    Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Archiv článků od partnerů