Tip na oddávající

19. zář 2021430
  • @karolina0812  Dobrý večer, mohla bych také požádat o seznam do zprávy? Moc děkuji! 🙂

• @karolina0812  Moc prosim o seznam, take se mi nedari.. moc dekuji

• @karolina0812  Dobrý den, mohu také poprosit o seznam? 🙂

• Sponzor fóra
  • @karolina0812  dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání kontaktů na oddávající ? Mnohokrát děkuji

• Dobrý den, mohla bych Vás taky poprosit o zaslání kontaktů na oddávající? Napsala jsem už kde komu a všichni mají plno. Mockrát děkuji 🙂

• Dobrý den, můžu taky poprosit o seznam? děkuji moc 🙂

• Dobrý den, mohla bych se také připojit k zástupu nevěst a poprosit Vás o seznam oddávajících? Moc Vám děkuji 😉

• @janajsa  @lucka_hrdlickova  @bendi24  máte sz. Zkuste také kontaktovat @karolina0812  ta má také seznam, který posílala předchozím slečnám.

• @karolina0812  Dobrý den, chtěl jsem Vás také poprosit o pomoc a zaslání seznamu oddávajících. Děkuji předem 😊

• @karolina0812  @andrea901  mohu taky poprosit o seznam? Dekuji

• 🙂

• @karolina0812  @andrea901  Mohu také požádat 🙏

• @karolina0812  @andrea901  mohu prosím také požádat o seznam? Mockrát děkuji

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
    Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉
    Stodola Želiv
    Pelhřimov
    Místo, kde se hvězdy zdají být blíž, kde je příroda o něco zelenější a čas tu plyne pomaleji. Místo, pro svatbu i dovolenou dle vašich představ. ✨
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů