Termíny na rok 2017 - až od září 2016??

Ahoj nevěsty, potřebovala bych poradit, ideálně od někoho, kdo se vdával ve vinici sv. Kláry v Botanické zahradě hl. m Prahy... Plánujeme svatbu na jaro 2017. Já vím, že času je spousta, ale chtěla jsem už teď na jaře začít vybírat, plánovat, organizovat, abych to nehonila na poslední chvíli, navíc mám malá dvojčata, která mě nenechají nic v klidu dělat, takže na to potřebuju spoustu času. :-) Chceme se vzít ve vinici sv. Kláry, ale když jsem kontaktovala paní, která to organizuje, odepsala mi, že termíny na rok 2017 bude možné rezervovat až od září tohoto roku! =-) Mně to přijde strašně na rychlo, všichni mi říkají, jak je nejlepší to organizovat tak ten rok dopředu a od termínu se odvíjí všechno, výběr šatů hlavně... Setkala jste se někdy s podobnou situací a jak to ovlivnilo vaše přípravy? Měla jste třeba některá obřad jinde jako "zadní vrátka"? Díky za odpovědi, zkušenosti, rady... Trochu mě to vystresovalo...
Odpovědět
Ahoj, času bude podle mě i tak dost. Můžeš řešit zatím spoustu věcí okolo... vybrat si datum, styl oznámení, vybrat prstýnky, účes, kameramana,fotografa, sepsat seznam hostů, vybrat si jídlo, koupit třeba už nějakou výzdobu a pokukovat po šatech :) plánovat rok dopředu - spíš objíždět různá místa, salony atd. jinak samotný zařizování trvá třeba 2 měsíce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to jsme na tom úplně stejně :-) taky bychom rádi 2017 a i na tom samém místě :-) tak dej vědět až začnou tvé přípravy :-D já bych raději až léto, tak pak klidně nějaké info bych brala :-) Beztak všechno to zařizování je vše na mě... Díík Monika
Odpovědět
U nás se dávaly termíny na rok 2016 až v prosinci 2015. Taky jsem z toho byla docela rozhozená.
Odpovědět
Dík za všechny odpovědi. Chceme se vzít v červnu, ten první červnový pátek. Tak snad si to stihneme zabrat. Pak budeme mít cca 9 měsíců na přípravu, tak to se musí stihnout. Moncicaku, jaký termín chcete vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme květen, maximálně první týden v červnu,ale přesné nemáme. Bohužel se k nám doneslo, že místo, kde bychom to chtěli se nejspíše bude prodávat, tak mě to děsí ze spaní :D místo má naše známá a je to krásné místo v lesích, kde bychom měli vše,obřad, hostinu i ubytko a ceny díky známosti nízké ze známosti..pokud se nám prodá, nevím, kde jinde bych to dělala v poměru cena, vybavenost a místo :( o víkend jedu zjistit víc infa, tak držte palce :)
Odpovědět
Taky jsme volali na matriku a řekli nám, že termíny se rezervují až první týden v září... No, místo máme zamluvené už teď a jestli mi pak matrikářka řekne, že už nás ten den neoddá, tak mě asi střelí... :-D máme květen 2017
Odpovědět
U nás se termíny na další rok dávají v listopadu
Odpovědět
My jsme chteli svatbu na rok 2017 na zamku v Blovicich,pani mi rekla ze terminy na rok 2017 jsou az na podzim 2016
Odpovědět
Profilova fotka
My taky museli cekat do listopadu...ale sama jsem z toho byla nervozni a pak byl.docela boj o terminy
Odpovědět
Je to blbé, no... Třeba fotografka co se mi líbí má už plno rezervací na příští rok, místo na hostinu taky - člověk si to zarezervuje a pak mu nevyjde termín ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že je škoda, že to takto dělají. Protože třeba kapely, penziony, kameramani, fotografové mívají klidně rezervaci víc jak rok předem, hlavně červen a září. To pak může být celkem nervák sehnat volný termín. Ono v podstatě na termínu visí všechno - místo, styl svatby. Takže připravovat něco bez jistoty termínu může být ošemetné a zbytečné. . Další věcí je, že dnes spoustu lidí třeba i pracovně cestuje po světě a musí si dlouhodobě termíny plánovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec chceme v Rajské zahradě na Praze 3. Jen bude horší, kde bude oběd... to trochu pátráme, kterou restauraci si vybrat a samozřejmě musíme počítat i s počasím. Jinak termín zatím nemáme. Uvidíme, jaký nám matrika nabídne. Začneme řešit až na podzim. Ale já mám ráda hodně teplíčko, takže za mě někdy léto.
Odpovědět
Článek se načítá
@moncicakhj Jo tak to já si zatim stojím za tou botanickou. :-) Teď jsme tam zase byli o víkendu a přijde mi to tam prostě nejnádhernější! :-) Co se týče rautu a obědu, tak uvažujeme o hotelu Troja. Je to tam pěkný, majitel se nám zamlouvá a máme to blízko (navíc je to blízko i z té botanické). Jinak všem díky za odpovědi. Už moc nevyšiluju, prostě se to nějak zvládne. :-) Já to zas nemusím mít do puntíku dokonalý, takže no stress a hlavně aby jsme si to všichni užili. :-)
Odpovědět
@bjetuschka fakt jste to vybrali krásně, je to tak strašně romantické - kouzelné místo na svatbu. Když mě přítel požádal o ruku, tak Sv. Klára byla má první myšlenka... Ale když jsme pak viděli ty ceny, tak jsem si to rozmyslela. =-) jinak doporučuju fakt zjistit, kdy přesně na den ta rezervace vypukne a volat tam nonstop hned od rána. :-D máme stejnou strategii a snad to klapne - už mám zálohy na tolik věcí, že prostě musí.
Odpovědět
Ahoj holky. Mám stejný problém :-| všude mi řekli, že ty termíny na příští rok vyhodí na servery až na podzim... bojím se, že to nestihnu a pak mi utečou i jiné místa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si teď pohrávám s myšlenkou, že bude oběd na lodi. Tatínkův kamarád má loď, ale je dost velká a tam chce 9000/hod. takže hurá šetřit :D
Odpovědět
my plánujeme 13.4.2017 a paní mi řekla, že se mám ozvat až v lednu 2017 :-( pokud se s ní nějak nedomluvím, aby mi potvrdila datum a hodinu, tak budu hledat jinde :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?