SVATBA v 16:00 ?? Dobrý nebo špatný nápad? Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, prosím o radu, myslíte si, že je dobré udělat svatbu až v 16:00?? Dřív je bohužel matrika plná.. Máte zkušenost?
Odpovědět
1
2
Asi má každá varianta něco do sebe, ale já jsem ráda, že to máme dopoledne (v 11). To, že budu vstávat cca v 6:00 mi vůbec nevadí, stejně nebudu moct dospat. Na všechny ty lidi se strašně těším a chci si užít ten den co nejvíc. To znamená taky více času. :) Záleží ale hlavně na vás, pokud vám to tak vyhovuje, proč ne. Být hostem, tak mi to určitě nevadí a klidně bych někdy šla i na nějaký až večerní obřad, to musí mít skvělou atmosféru. Z pohledu nevěsty ale preferuju dopoledne. :)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame obed, pak obrad ve tri a pak raut se zabavou a myslim, ze na tom neni nic spatnyho.. Puvodne jsem chtela zabavu behem dne a vecer jako zlatej hreb obrad,ale bohuzel to moc nejde kvuli starsim hostum a hostum s deckama.. Ale jinak se mi to libi vic nez obrad hned po ranu.. clovek vstane,nachysta se a je po vsem.. pak uz je hlavni jen zabava :-) Odpo/vecer mi to prijde lepsi..
Odpovědět
Cim dele budete mit obrad,tim rychleji vam pak cely den utece a budete litovat,ze uz je to pryc....my meli obrad ve 14h a nejdriv jsem si rikala ze super,ze nemusim vstavat tak brzo...ale pak mi bylo lito,ze jsme ho nemohli mit driv a meli by jsme na vse vic casu.Dle meho ideal je mit obrad v 11 max.12h...
Odpovědět
No já to mám ve 14:00
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?