Menu Forum

Svatba 7.7.2017, Praha, venku, se střechou kdyby pršelo, obřad i hostina, kde???

4. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lady5 (28 r.)
2
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 1. září 2017
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lady5 (28 r.)
2
Registrovala se 29. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj všem,

Chtěli bychom najít nějaké vhodné místo kde bychom mohli uspořádat obřad i hostinu. Musí to být v Praze, ideálně zastřešená terasa a zahrada emoticon
Ráda bych měla svatbu venku emoticon Lepší by bylo kdybychom v komplexu byli sami - jen jedna svatba.
A ještě by to nemuselo být vyloženě předražené emoticon

Děkuji za návrhy
28. bře v 10:41  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
anickak99
Registrovala se 24. března 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anickak99
Registrovala se 24. března 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, napadá mě jedna lokalita a to statek Benice, je to asi 30 minut od Prahy. Krásná příroda, v areálu jsme my byli samy, je zde veliká stodola takže zastřešené by to taky bylo. emoticon Zařídili zde všechno od obřadu až po hostinu. A drahé to taky vůbec nebylo emoticon A navíc jsme zažili krásnou projíždku kočárem emoticon
28. bře v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuula
45
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 468 příspěvků a 12 inzerátů. Má 10 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luuula
45
Registrovala se 13. června 2015 na beremese.cz. Přidala 468 příspěvků a 12 inzerátů. Má 10 přátel. Region Praha.
 Zkuste Zbraslavskou myslivnu nebo loď Port62
28. bře v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lady5 (28 r.)
2
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lady5 (28 r.)
2
    Region Praha
 @luuula na Port62 se před půl rokem ženil můj bratr emoticon
29. bře v 09:16  •  Svatba bude v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuula
45
fotoportrét
fotoportrét
luuula
45
 @lady5 aha, škoda, já tam byla na svatbě v září a moc hezké :o) Ale myslivna je super, uvažovali jsme o ní
29. bře v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maikanyx
3
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
maikanyx
3
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
 ahoj, my měli svatbu tady http://www.restaurace-selskydvur.cz/ a fakt to tam je super a skvele vaří
13. dub ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lillyvlachova (25 r.)
7
Registrovala se 28. března 2016 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 6 přátel. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 17. září 2016
    Křivoklát, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
lillyvlachova (25 r.)
7
Registrovala se 28. března 2016 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 6 přátel. Praha, Region Praha.
  • Svatba byla 17. září 2016
    Křivoklát, Region Beroun
 @anickak99
Chteji neco za pronajem prostoru? emoticon statek se nam libi, ale moc referenci jsme tu nenasli....
12. kvě ve 21:06  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tangerina
Registrovala se 19. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba bude 29. dubna 2017
fotoportrét
fotoportrét
tangerina
Registrovala se 19. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Kladno.
  • Svatba bude 29. dubna 2017
 @anickak99 ahoj, mohla byste mi sdělit, na kolik vas svatba vyšla. My budeme mit 40 hostů a začínám hledat. Dekuji
21. srp v 16:58  •  Svatba bude v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aglaja01
Registrovala se 17. července 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
aglaja01
Registrovala se 17. července 2016 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků.
 Mela jsem stejne pozadavky emoticon Nakonec jsme v Pavilonu Grebovka. Je tam terasa, kde se da sedet / grilovat, obrad je venku, kdyz prsi, da se presunout rychle dovnitr. Hostina na stejnem miste, zadne prejizdeni.

Jediny problem je, ze hostinu tam muze mit az svatba, ktera je ten den posledni. Coz jsme vyresili tim, ze jsme rovnou rezervovali termin v 15:00 emoticon
22. srp ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dolcevilla
Dolce Villa Hotel
Andrea Světlíková PRO

Obřad a hostina - Region Praha
16
fotoportrét
fotoportrét
dolcevilla
Dolce Villa Hotel
Andrea Světlíková PRO

Obřad a hostina - Region Praha
16
 Dobrý den, v našem rodinném hotelu uprostřed přírodního parku Divoká Šárka můžete mít ve svatební den vše na jednom místě bez nutnosti přesunů. Termíny v červenci máme stále volné. Obřad na zahrádce, hostinu i raut a večerní zábavu spojenou například s grilováním nebo bowlingem. Za prostory neúčtujeme pronájem a pro svatby nad 30 osob nabízíme novomanželské apartmá se snídaní do postele zdarma. Pro ubytování svatebních hostů nabídneme zvýhodněné ceny. Pokud byste si chtěla udělat lepší představu o svatbách u nás, doporučuji podívat se na naše svatební stránky. Ráda Vám prostory ukáži osobně. .
23. srp ve 14:03  •  www.svatbavdolcevilla.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loocynka
Registrovala se 31. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
loocynka
Registrovala se 31. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj..nechci nijak plasit ale my chteli taky svatbu 7.7.2017 a matrika as odmitla.. emoticon maji zavreno jelikoz jsou predtim svatky tak pozor na to emoticon
13. zář ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
 Pouze 4km za hranicí Prahy 5 nabízíme restauraci s pensionem.
• Možnost uspořádání obřadu u nás na zahradě, (oddávající matrika, nebo poradíme)
• Kapacita vnitřní restaurace na sezení je 80 osob, na zahrádce 30 osob
• Prostor na tanec. Doporučíme hudbu, DJ
• Cena 4-chodového svatebního menu od 270,- Kč
• Otevřeno pro Vás budeme mít tak dlouho, jak si budete přát
• Poplatek za pronájem prostor platíte pouze při akci přesahující půlnoc
• Přivézt můžete vlastní dort, výzdobu i alkohol (účtujeme tzv. špuntovné“)
• Ubytování pro cca 35 osob
• Parkování pro 20 vozů vedle restaurace, ubytovaní parkování ve dvoře
• MHD v dosahu
Pokud Vás má nabídka zaujala, ráda Vám pošlu průvodce našimi svatebními hostinami, kde najdete odpovědi na všechny Vaše otázky, vzorové kalkulace, od menu, přes raut a ž k výzdobě, či ukázku příkladu na kolik vyjde svatební hostina včetně nápojů, svatebního dortu atd. Snadno si tak vytvoříte prvotní představu o cenách.
A kdyby jste přeci jen váhali - získali jsme ocenění 5. nejlepší místo roku od Marriage guide a z pořadu Ano šéfe máme 3 hvězdičky emoticon
27. zář ve 13:34  •  www.svatbyahostiny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

Foto a video - Region Praha
30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

Foto a video - Region Praha
30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

Port62 nebo davidkuv mlyn - ten bude cenove prijatelnejsiemoticon
4. říj v 10:02  •  www.say-chees.com  • Odpověz  •  To se mi líbí